Epizoda 2 (S01E02) (epizoda)

Krimi / Drama

Velká Británie, 2016, 1 h

Mírně akčnější díl, kde protřelého mafiána nijak nerozhodí, že se s nějakým mladíčkem, kterého potkal ve švýcarském hotelu, zcela náhodně potká na ostrůvku ve své oblíbené restauraci, kde zrovna chce někdo unést jeho syna... Ale zas to má hezké exteriéry, snaží se to hrát na tu špionskou linku, nakolik je skutečně provařená, a objeví se tu i pár suchých hlášek - ne moc, ale na tři hvězdičky to zde postačí. K celkovému tvaru mám zatím jen tu připomínku, že to vypadá jako splácanina asi pěti různých jiných podobných filmů.(3.5.2017)

Mnohem výživnější. Je patrná le Carrého pomalá infiltrační fáze, kde se hrdina pomalu noří do své "role". Konečně mě to chytlo.(14.3.2016)

Tom hYdlston "Bond audition part zwei" (len to nie prosím - len žartujem na margo toho, čo píše twitter). Na začiatku som si myslel, že sledujem iný seriál. Presunuli sme sa dejovo do Španielska. Keď sa po chvíli objavil Laurie Hugh, potvrdilo mi to, že stále sledujem tohto Nočného manažéra (aj keď zatiaľ bez jeho fyzickej prítomnosti). Začiatok dielu zaujímavejší, ako celý prvý diel dokopy (žeby preto, že zženštelého hYdlestona vidno len z poza dverí? - a zrazu sa zjaví jeho naozaj drsný výraz v tvári, v ktorom vidno, že náš bazénový manažér sa mení v naozajstného drsňáka, čo sa snaží potvrdiť aj v ďalších scénach tohto dielu). A tak prichádzajú prvé okamihy, kde náš žubrienkový Nočný plavčík naznačuje, že ho treba brať ako someliera (teda pardon hoteliera) naozaj seriózne. Dokonca vidíme v pozadí aj známu to budovu z bondoviek - centrálu MI6 (len ho prosím nespájajte s potenciálnym Bondom. To by nešlo). Druhý diel určite zaujímavejší ako nič nehovoriaci prvý. Pomalým krokom sa dostávame do seriálového deju, ale zatiaľ mne osobne stále chýba viac (stále čakám na scénu, kedy začne plávať v mene obojživelníka v niektorom z dostupných bazénov - určite taká časom príde). Možno sa toho viac dočkám v parte 3. Mám tušenie, že tam sa už dočkáme aj toho sľubovaného seriálového napätia.(4.4.2016)

Matka, která řekne v jedný větě dceři „honey“ a vzápětí „you dirty bitch“ by zasloužila rozmlátit palici baseballkou. Scéna se člunama byla hezká. Ostrovní reunion? "To give him M16, bollocks - to sell it!" "You are drinking my wine, you stole my wife – I´m proud of you!" – Výtečný! Opravdu je to asi lepší než predchozí díl - pocitově určitě. To je mi správný drámo. Nabídka, kterou učinila Burrová Johnatanovi, zněla zajímavě. Hiddleston půjde po Lauriem, to zní bombově. Prásk! - a novej člověk na scéně. To je fofr. Johnatan se nezdá... Ha - znalost operativního prostředí v praxi. Podívejme! Koukám, že Richard má ‚kámoše‘ kam se podívá. Zrzek v chatě mi připomněl mýho známýho. Sakra, Payne... No, pěkný... dostal pěkně.(25.4.2017)

Lepší díl než ten předchozí o tom žádná. Začneme tušit oč vlastně běží a aspoň se něco děje. Tempo je sice pomalejší, ale díky tomu jsem si všiml velmi příjemné hudby. Sakra, kde já jí vlastně slyšel? Nemohu si pomoc, ale ta melodie mi připomíná skvělou hru Mafie.(11.1.2017)