Epizoda 4 (S01E04) (epizoda)

Krimi / Drama

Velká Británie, 2016, 1 h

Hiddelstona po-ma-lu mele mlýnský kolo. Proč mám pocit, že kolo ovládá Roper a tlemí se hadrovýmu Hiddlestonovi do ksichtu? Lance Corcoran se snažil Birchovi pomoct. "You´ve got fish?" Lobster salad. Istanbulský přístav solidní. Takže obchod pomalu uzavřen. Co říkala Angela o Roperovi bylo dost zajímavé. Copak Angela nechápe, že se bez Johnathana neobejde?(30.4.2017)

Je to super. Má to nejaké mínusy, ale nie sú dôležité. Herci si užívajú, režisérka si užíva, je to zamotané, ale zároveň prehľadné a v dobrom nekomplikované. Mrazivý monológ o deťoch.(23.1.2019)

Seriál je epizodu od epizody lepší, napětí se stupňuje, good guys infiltrovali bad guys, jen aby zjistili, že bad guys infiltrovali good guys už dávno předtím. To je ten správný chaos, pikle se kují a nikdo nikomu nevěří, to já rád.(27.6.2017)

• honajz

Jako pořád mne to nezajímá. Jeden pašuje místo traktorů zbraně a po zkušenosti s úderem v jedné škole sarin, druhý dělá jednu botu za druhou (začne si se šéfovou milenkou, klišé jak sviň, okopíruje dokumenty, ke kterým mají přístup jen dva lidé), ale celé se to pořád tváří jako cool napínák. I v Británii dělají boty - víte, že "ti za řekou" jsou celí prolezlí korupcí, ale pak ukážete nějaké ženské zpoza řeky důležité dokumenty? Ale no tak! Nějak mi ta zamotávání se přijdou samoúčelná, průhledná, chtěná, a ti lidi bez výjimky jednající ne chytře, ale jako paka.(15.6.2017)

Obchod se pomalu uzavírá, věci se začínaji komplikovat na obou stranách. A mezi nimi Tom Hiddleston, který nemá cesty zpět. Jeden z těch lepších dílů, ve kterém se dost stane.(15.1.2017)