Epizoda 6 (S01E06) (epizoda)

Krimi / Drama

Velká Británie, 2016, 1 h

• Hunt

Vrchol série - naprosto neverohodne, hloupé a naivní jednání postav(8.1.2019)

Na zaver som dufal v nieco velkolepe. Zial skoncilo to tak ako to zacalo - bez akcie. Najviac ma bavilo ako vysachovali "tych za riekou". Na dnesnu dobu to bolo vsak akosi jednoducho ukoncene. Ani nezomrel nikto, a len jeden vybuch? To kde sme? :-) Bloncku by som urcite obetoval keby to je na mne. Serial ma bavil, no ta casta absencia akcie bola na skodu.(31.12.2017)

Kvalitné zakončenie, akurát sa mi nepáčili pootvorené zadné vrátka a jednak mi to prišlo u niektorých vedľajších postáv nedokončené, proste zmizli z deja a bodka.(26.1.2019)

Angela je nedůvěřivá a evidentně je v tom sama, protože papíry Tradepassu se jeví jako pravé. Zásilka připravena, platba provedena. Bavily mě scény s ruletou. Angelina akce „sejf“ mi přišla celkem nebezpečná. Byla v tom ovoci kamera? Freddy byl skvělej. Roper se fakt nebál ničeho. Zrádci odhaleni? Odhalení Johnathana nepřekvapilo. Pěkně Angela! To teda byla rána - hlavně pro Ropera. Závěr fakt nepřekvapil. Spravedlnosti bylo učiněno zadost.(7.5.2017)

Velkolepé finále se nekoná, ale dobře zvládnutý závěr, který nepřekvapí, ale ani neurazí.(16.1.2017)