poster

Too Many Cooks (TV film)

Krátkometrážní / Komedie / Horor

USA, 2014, 11 min

Kamera:

Adam Pinney

Komentáře uživatelů k TV filmu (16)

 • Tom_Lachtan
  ****

  .... And Lars Von Trier as "Pie"(17.1.2015)

 • Madsbender
  ****

  Všetko, čo ste kedy chceli vedieť o televíznych seriáloch. 85%(17.1.2015)

 • S.Quentin QUALE
  ***

  Neskutečně mě srala ústřední songa, jinak docela dobrý. 60%(17.1.2015)

 • Kothy
  ****

  To je teda síla. Snad ani nevím, jak to popsat. No prostě šílenost. Na konci nechápete vůbec nic. Ten song vám vleze do hlavy. "Uvařit guláš není jen tak." :D(2.4.2015)

 • ScarPoul
  ****

  Prehliadka amerických stredostavovských sexíc a ich babičiek a bratov.(17.1.2015)

 • SOLOM.
  ***

  Pro někoho to měla být zábavný sestřih parodujících titulních sekvencí, ale já se rovněž musím přiklonit na stranu těch, které ta úvodní melodie neskutečně srala. Šílené to bylo jen co je pravda, ale teprve od chvíle, kdy začal řádit ten vrah. Do té chvíle jsem myslel, že vypnu zvuk anebo rovnou celé video. Přehlídka ksichtů není zrovna to, co bych musel vyhledávat. Naštěstí se to obrátilo k lepšímu, černý humor zlepšil atmosféru a párkrát jsem se i zasmál. Každopádně podruhé to už vidět nemusím.50%(3.2.2015)

 • zdepapepa
  ***

  Ono v zásadě to není nic světoborného, žánrové/časosběrné video- nebo audio- medleys vznikají každým dnem. Už ani ne po třech minutách to dostává svému názvu, v češtině mě napadá jen "když pejsek s kočičkou vařili dort", v tom dobrém, ale hlavně i ve zlém. Je hezké, jak to diváka vtáhne a udrží při sledování, podobně jako když se na příslovečnou žábu vařil hrnec s vodou od vlažné až k vařící. I když je to jen na úrovni průměrné creepypasty, kreativita a znovusledovatelnost (zhruba jedna) tam je. Z žánru "family-friendly, gets disturbing later" je to ale pro mě jedno z těch lepších děl zejména kvůli tomu, že se projednou nejedná o dětský pořad a že se z toho nikdo nesnažil vytěžit peníze zbytečným pokračováním (v době psaní textu).(29.10.2018)

 • MajklCZsk
  *****

  Je to praštěné, morbidní a celkově geniální! Zkrátka "Too many cooks, too many cooks..."(16.1.2016)

 • Nivenx
  **

  Taková blbinka na který já moc nejsem. Sice pár úryvků bylo povedených, ale nic co by mě nějak extra zaujalo. Ta písnička byla otravná a trapná! Na tento seriálový styl nejsem a je to trapné!(17.1.2015)

 • T-pack
  ****

  Zhruba, co byste čekali od Adult Swim a jejich bloku infomercials. Je navíc celkem snadný dekódovat, jak se stalo, že zrovna tohle video bylo virální. Průřez parodií na všechno možný, především ale na sitcomy od sedmdesátek až po devadesátky, vážně znepokojující scény a song, kterej už nedostanete z hlavy. A zatímco video sbírá hvězdičky především za humor, 11 minut je na takovej vtip příliš dlouhá doba a proto se pobavený úsměv eventuálně změní v křečovitý úšklebek. Proto taky nedávám plnej počet hvězd. Na druhou stranu humor vyprchává právě zhruba ve chvíli, kdy to začne bejt prostě bizarní, takže jedna emoce vystřídá druhou. Za ten WTF?, za ten Na Co To Kurva Právě Čumim Mám Přestat Nevím moment si Too Many Cooks zasloužej vysoký hodnocení. Nikoliv nejvyšší, protože pořád jde jen o náhodný skeč, ale pořád dost vysoký, jelikož ukazují náznak něčeho divoce, divoce znepokojujícího, vedle čeho bledne závistí kdejakej psychologickej horor. Právě pro tu unikátnost humoru v kontrastu s nevídanou divností – v jakym jinym snímku tohle totiž najdete?(12.2.2015)

 • Zagi20
  ****

  Co to kurva bylo ?? Taková blbost až se tomu musím smát. Určitě nesedne každému, ale za pokus to stojí. Dobrý seriál. 75%(1.4.2015)

 • cepice
  odpad!

  Jedním slušným slovem: sračka. Však přesvědčte se sami. https://www.youtube.com/watch?v=QrGrOK8oZG8(17.1.2015)

 • lubospoti
  ****

  Přiznám se, že mi chvilku trvalo než mi to secvaklo.. Ale pak jsem se výborně bavil. A pro ty co tvrdí, že je vytáčela ústřední melodie - právě o to autorům šlo..(2.3.2018)

 • spacylemon
  *****

  Naprosto geniální 11minutová parodie snad všech myslitelných seriálových žánrů... začíná jako přiblblý nevinný americký sitcom, aby se zvrhla v surreálnou černou komedii. A intronitida - to je ale strašná nemoc ;)(29.4.2016)

 • Chymster
  *****

  tohle mi změnilo život(23.1.2015)

 • koci
  ****

  Šílenost v osmdesátkovém stylu, která se totálně zvrhne...(16.1.2015)