Komentáře uživatelů k TV pořadu (14)

 • Hal_Moore
  **

  Plusy - část úvodního monologu (Bill Cosby), Ricky Gervais, glóby Jennifer Lopez, Clooney. Mínusy - Tina Fey, Amy Poehler, korejská novinářka. Plusy (výsledky) - Grandhotel Budapešť, Frank Underwood, Simmons, Keaton. Mínusy (výsledky) - Redmayne, Linklater, Chlapectví.(18.1.2015)

 • Le_Chuck
  **

  Hviezda pre Tinu Fey a hviezda pre Amy Poehler, za to že si to dvojnásobne odtrpeli. Proste Ricky je len jeden.(24.1.2016)

 • castor
  ****

  Díky bohu všem těm, kteří na pódiu předvedli víc než jen utahanou děkovačku se spoustou jmen. Potěšili kupříkladu Kevin Spacey nebo J. K. Simmons, herecké kategorie se mi obecně zamlouvaly, i když cena pro hlavní ženskou hereckou kategorii pro Rosamund Pike by odčinila ono trestuhodné ignorování Zmizelé. Potěšilo pár momentů, které uvolnily „napjatou“ atmosféru, Clooney nakonec ok, jen ta cena mi přijde s ohledem na jeho věk poměrně předčasná. Benedict Cumberbatch, který se „jakože“ přihlásil o seznámení s Jennifer Aniston, fajn, jeho Kód Enigmy bych také rád viděl „výš“. Pro mě znovu příjemné setkání s těmi, které má filmový fanoušek tolik rád. Když srovnáme s tuzemskými předávacími večery, reakcí publika, celkovou šťávou a atmosférou, nelze nedat minimálně tři hvězdy. Já budu ještě štědřejší.(11.4.2015)

 • dO_od
  ***

  // Úvodní monolog se letos tolik nepovedl ale naštěstí to hodně zachránily výstupy Kristen Wiig a Billa Hadera, Anny Faris a Chrise Pratta, děkovačka Kevina Spaceyho, Rickey Gervais, sestřih George Clooneyho, George Clooney, manželka George Clooneyho a .. ale jo, vtípek s "glóby" od Rennera mě taky dostal. K cenám no comment, angry rant příjde až u Oscarů...(22.1.2015)

 • Anrie
  **

  Ještě jsem neviděla tolik filmů 2014, abych mohla přesně vyjádřit své nadšení nad výherci a vítěznými filmy. Každopádně mi toto předávání potěšilo v tom, že se více dávaly ceny těm méně známým a většinou prvně nominovaným. Obzvlášť mě těší vítězství Eddieho Redmayna. Na jeho Hawkinga se nemůžu dočkat! Bohužel to bylo jen jedno z mála mých potěšení. Strašně nezajímavé až nudné moderování! Chce to sprostý jazyk Rickyho Gervaise.(12.1.2015)

 • Kaluž
  **

  Každoroční rutina, tentokrát ale nějak bez života a toho "správného" humoru. Holky by potřebovaly vystřídat, těch pár minut s Gervaisem bylo asi nejlepších. Ocenění Grandhotelu Budapešť příjemně překvapilo, stejně tak cena za scénář k Birdmanovi. A doufám, že si Michael Keaton tu nominaci promění i na Oscarech, je to borec.(20.2.2015)

 • GodComplex
  *

  Rok od roku cim dal vetsi nuda a otrava. Jestli to do pristiho roku nepolejou nejakou necekanou svecenou vodou, tak uz to bude na odpad. 1/10(16.1.2015)

 • Streeper
  ***

  Tina Fey a Amy Poehler opět nepředvedli nic nového ani překvapujícího. Opět stejné moderování jako minulé ročníky. Vítěze jsem tak nějak předpovídala. Boyhood je určitě letošním filmem cen.(12.1.2015)

 • Remivsremi
  ***

  Úvodní monolog se mi líbil, pokračuje se v uvolňování hranic a urážení celebrit. Jinak průběh celé show naprostá klasika, vtipné momenty se najdou. Velmi se mi líbila děkovačka Clooneyho.(12.1.2015)

 • AduskaV
  ***

  Rok od roku je to předávání méně suché. Improvizace tomu sedí víc než jen "Here are the nominees and the Golden Globe goes to...." Jediná škoda opět byla, že závěr uspěchali. Kdyby radši zredukovaly reklamy.... Jinak Tina s Amy se mi jako moderátorky líbí :) A Gervaisovi bych zakázala alkohol....to neumí udělat po tolika letech jiný vtip?(12.1.2015)

 • _ksilt
  **

  Letosni rok jedznoznacne nejslabsi ceremonial. Prekvapeni na poli ocenenych, favoriti odesli z prazdnou. Kevin Spacey rulez, Boyhood skvela prace. Zamrzela me Imitation Game. Tak nejak tusim, ze letosni Plesouni se budou v ocenenich zajimave rozchazet. A bude tak dobre.(14.1.2015)

 • rekkky
  **

  Každoročně opakující se předávání cen, které udílí Hollywood Foreign Press Association, se naštěstí neobešlo bez několika zapamatování hodných okamžiků, ale bylo jich jako šafránu. Jako příklady lze uvést úvodní řeč od Tiny Fey a Amy Poehler, Ricky Gervais a jeho humorná vložka před předáním ceny, děkovná řeč, kterou pronesl Kevin Spacey, ale to je z těch tutových asi tak vše.(19.1.2015)

 • derive
  ***

  tento rok celkem slabota :((12.1.2015)

 • MiniMer
  **

  Hlavní dvojice je mi, bohužel, nesympatická, celkově řadím tenhle ročník k těm méně povedeným. Většina mých favoritů nevyhrála, potěšila mě snad jen výhra The Boyhood a Kevina Spaceyho, tak alespoň že se tam moji oblíbení ukázali.(12.1.2015)