Vražda bez důkazů (TV film)

• Německo

Besondere Schwere der Schuld

Vražda bez dôkazov

Drama / Thriller

Německo, 2014, 89 min

Tak tohle je opravdu nádhera. Naprosto dokonale napsaný chytrý scénář vyprávějící doposledka ne zcela předvídatelný příběh o vině, zášti a odpuštění. Skvěle zrežírované a výtečně zahrané.(20.5.2017)

Po dlouhé době v tv dobrá kriminálka.začátek se mi trošku nezdál ale pak nastal zlom a film nabral grády.A Georgovi to hrálo až do posledního dechu.Škoda že Němci natočí spoustu škváru.Scénáře napsané přímo jemu na tělo měly vždy úspěch.Jiskra v očích v jeho letech ....to se nedá přimalovat ta tam byla.(29.6.2016)

U téhle kriminálky na mě tentokrát rušivě působil dabing. Jinak tématicky velmi dobré a i když se některé události daly trochu vydedukovat, tak jsem stejně byla zvědavá, jak to ten propuštěný vězeň nakonec vyřeší. ***/****..(oprava, film zaměněn původně s jiným, ale se stejným názvem)(6.8.2016)

Jeden z posledních kousků mistra Götzeho, který tady hraje postavu opředenou tajemstvím, stejně jako jeho sousedé. Člověk tak trošku tuší kam to všechno bude směřovat, ale stejně je to divácky docela přitažlivý, protože každej chce znát tu pravdu, která je tam někde venku a mít jí potvrzenou. Götze i na sklonku kariéry výbornej, škoda některých věcí ve scénáři, protože to bylo trošku přes pás.(20.8.2017)

• nascendi

Neuveriteľne hlúpučký film. K takému sa dostanem iba vtedy, ak si nevšimnem, že na 82 % sa poskladalo iba 33 užívateľov. Keď som videl tých troch sherlockov, ako sledujú invalidného zločinca, spomenul som si na Formanovho Černého Petra. Lenže to bola komédia a títo to mysleli vážne. Jedna hviezdička z milosti je za "Shimanského".(19.1.2017)