Tarzan Goes to India

Paul Beeson

Ken Jones

Sy Weintraub

Max Benedict

Napadlo vás někdy, co měl Tarzan na sobě v tanečních či u maturity? Odpověď zní: nic, resp. jen svoji bederní roušku! Hned na začátku Guillerminova filmu zjistíte, že tenhle příběh odehrávající se v Indii (že by reminiscence na kolonie) nemůžete brát vážně. Nad mraky se objeví dvoumístný aeroplán, a v něm bičován větrem ale stále s úsměvem na rtech - téměř nahý Tarzan. Následně provede výsadek skokem do jezera a dokrauluje na břeh, kde už na něj čeká sexy indická princezna (jedna z prvních rolí Simi Garewal). No a protože slušný kluk z džungle i stovky mil od Afriky nepřátele má, nebudete se s ním nudit. No, trošku jo.(30.10.2012)

Tak jsem si říkal, proč sakra posílají Tarzana do Indie. Jako zápletka je to pořádná ptákovina, ale na druhou stranu se musí nechat, že dějově to není zlé. Jen už je vidět, že tvůrci prostě nevěděli coby. Ale to je prostě tím, že se v polovině série rozhodli, že Tarzan vlastně bude někdo úplně jiný. Jako samostatný film to funguje, v rámci série moc ne.(20.3.2017)

Tarzan se zde utkava s nebezpecnym stadem slonu a musi celit spouste dalsich nebezpeci, hlavne od lidi. 58% hvezdicek(28.9.2009)