Ouija Experiment 2: Theatre of Death, The

Horor

USA, 2015, 86 min

Israel Luna
  • Pilda17

Už první díl byl docela průser, ale tohle? To nám na začátek roku chodí horory naprosto o ničem .. 0/10 = 5%(21.1.2015)

• Marceloo

Keď som videl v názve Ouija a číslovku 2, zlakol som sa, že Ouija z roku 2014 má pokračovanie už po pár mesiacoch. To, čo som ale spustil, nemalo s týmto nič spoločné. Toto je jeden z TOP 3 najhorších hororov môjho života. Dokonca niekolko minút má film taký zvuk, že hrá len keď niekto rozpráva a keď je ticho, tak akoby žiadny zvuk nejde. A ten černoch s tou pi*ovinou v hlave ma taktiež nehorázne iritoval. Zneužiť prostredie malomesta v Texase na natočenie tohto? By som ich odsúdil na trest smrti (joke), keďže v Texase ich vykonávajú najviac. + telo napoly(7.6.2015)

• George Stobbart

V podstate rovnaká, nezaujímavá, amatérska chujovina akou bol aj prvý diel, na ktorom sa podieľali rovnakí tvorcovia i herci. Vznik pokračovania pre taký neznámy total shit síce nechápem, ale budiž. Hlavne, že to má viac názvov než hercov; The Ouija Experiment 2, The Ouija Resurrection, The Ouija Experiment 2: Theatre of Death a The Ouija Experiment: Theatre of Pain. Len akosi pozabudli na The Realm 2, keďže pod takým názvom pôvodne vyšla prvá časť.(15.1.2015)

• beso74

Pokračovanie šitného filmu, za ktorý by sa aj Ed Wood hanbil. Na začiatku sa pre všetkých nezainteresovaných zopakuje, o čo v prvej časti go (ak by to náhodou niekto nevidel) a potom sa odrazu všetko vysvetlí! Predstavte si, ono to bol len film. A teraz si jeho predstavitelia robia v istom malom americkom meste promotion kampaň, samozrejme s popísmenkovanou doskou zbalenou v jednej z igelitiek. Vo filme nefunguje zhola nič, ani napätie ( to sa skôr zľaknem, keď ráno uvidím svoj ksicht v zrkadle), ani príbeh (tvorcovia sami nevedeli či to má byť vyvolávanie ducha či slasher alebo o strašidelnom dome), ani efekty (duch je pre istotu dosť rozmazaný a vyzerá ako nejaký miestny bezdomovec) a už tobôž nie herci (dobrovoľníci z pohrebného ústavu by určite neboli tak drevení). A navyše, to nie je ani tak blbé, aby to bolo zábavne...(18.1.2015)

• kaylin

„The Ouija Experiment 2: Theatre of Death“ je pokračováním hodným prvního filmu, což v podstatě znamená, že je to ještě o něco horší než první film. Ukazuje se, že tohle prostě není cesta pro filmy, které mají být prezentovány na DVD natožpak v kině. Tohle jsou filmy, které by se měly objevit na YouTube, kde si mohou získat svoje fanoušky, kterých stejně nebude mnoho.(19.6.2015)

• - Natáčanie trvalo len 15 dní. (Marceloo)