Nezbeda (studentský film)

Krátkometrážní / Animovaný / Pohádka

Česko, 2015, 2 min

Neuvěřitelně laskavé, milé, příjemné i ponaučné. Krásná animace a příběh, ve kterém se dají objevovat líbezné detaily.(30.1.2015)

Je to roztomilé a zase roztomilé. Samotná animace je trochu umělá, ale je to moc pěkné :)(3.8.2015)

Ten konec je drsnej :D Nevím jestli vhodný pro děti, ale ty ho asi naštěstí nepochopí :D Pobavila jsem se.(25.7.2015)

• Radko

Na Slovensku je taký spevák, že Bezdeda. Jeho prejav je rovnako zúfalý ako film Nezbeda. Výstižný komentár: honajz2.(25.2.2016)

A co todleto do háje bylo co, za zjevení z říše magořivých myslí? Sice to není vesmírná vydra s chapadlama, ale i tak, tohle je jediný film, kde uvidíte, kterak je ovce hozená po mláděti monstra jezera Loch ness a říkám zcela upřímně, tenhle záběr za to stojí, ostatní je dobré, leč průměrné, animace neurazí, na malý rozpočet je i docela hezká, jen ten příběh je trochu nedodělaný, ale... Zase... Ovce a lochneska... [ soš a voš Václava Hollara ; ?](1.3.2015)