Cyberbully (TV film)

Scénografie:

Paul Burns

Kostýmy:

Hayley Nebauer

První a poslední část filmu byly docela v pohodě, nápad dobrý, herečka dostatečně přesvědčivá. Bohužel prostředek (ve kterém jde o sebevraždu nějaký zpěvačky) byl hrozně didaktickej - nevěřím, že by se to takhle mohlo stát a tím se celý film pro mně dostal do průměru. Oceňuju stopáž. Na takovej námět hodinka úplně stačí.(23.10.2016)

Neskutečně jednoduché. Jedna místnost - jedna osoba - jeden pc - jeden mobil. Neuvidíme naživo nikoho jiného, než Casey - ostatní jsou pouze hlasy za dveřmi či v telefonu, či textové zprávy. Jsem neskutečně vděčná za to, že jsem se narodila ještě v době bez mobilů a bez obdobné závilosti - že to, co není zveřejněné, jako by se nestalo. Ten film jsem měla na doporučení a rozhodně ho doporučuji dál. Je to poučné, herecky skvělé a pardon - přestože nemám ráda happyenedy - v tomto případě s tím souhlasím.(26.12.2018)

Po ukončení filmu jsem vstal a začal tleskat. Ta holčina známá jakožto "Arya Stárková" předvedla něco na filmové scéně tak fantastického. Jedna hodina přemýšlení o svém já, doznávání svých chyb, rozebírání psychiky charakteru. To je velká herecká výzva pro kteroukoliv herečku na světové úrovni. A zvládla to 18-ti letá holčina. Můžeme jen spekulovat o tom jestli je to dar Starých či Nových bohů, ale o té holčině ještě uslyšíme! Ke dni 14.7. 2015 zatím nejlepší herecký výkon tohoto roku! 98%(14.7.2015)

• ANTYCHRYST

Jak tohle může mít 70%??!!! Tvl... Takovej shit..z pokoje... Chápu že.. tohle je aktuální téma..ale jako pipina poslouchá co jí říká počítač??? :) :) Neskutečný... nebo postne selfie kde je hovno vidět... Nemám slov.. neskutečná traparna... nechápu jak jsem to vydržel dokoukat... Jak mě srala.. že ho hnedle neutla.. krypla... 10%(3.3.2019)

Trochu prehnané, ale má to svoju pointu. Všetko je tu postavené na jednej herečke z Game of Thrones, ale nejde o herecký koncert. Ten nápad s vurtuálnou šikanou ani nepustí poriadne hrať. Chýba tu logický postup v konaní, ale oceňujem aspoň posolstvo, ktoré je pri čoraz rýchlejšiemu technologickému vývoji nutné odoslať.(19.9.2017)

• - V prvních dvouch záběrech na tweet Nathana Legga má tweet 3 lajky a 8 retweetů. Ve třetím ale nemá žádný lajk ani retweet. (marieraskova)

• - Tweet, který Casey (Maisie Williams) napsala, má více než 140 znaků, tudíž by v podobě, jak je napsán, nemohl být na twitter poslán. (Scelleton)

• - Maisie Williams (Casey) bola na fotografiách skutočne polonahá. (mivr)