Cyberbully (TV film)

Scénografie:

Paul Burns

Kostýmy:

Hayley Nebauer

Neskutečně jednoduché. Jedna místnost - jedna osoba - jeden pc - jeden mobil. Neuvidíme naživo nikoho jiného, než Casey - ostatní jsou pouze hlasy za dveřmi či v telefonu, či textové zprávy. Jsem neskutečně vděčná za to, že jsem se narodila ještě v době bez mobilů a bez obdobné závilosti - že to, co není zveřejněné, jako by se nestalo. Ten film jsem měla na doporučení a rozhodně ho doporučuji dál. Je to poučné, herecky skvělé a pardon - přestože nemám ráda happyenedy - v tomto případě s tím souhlasím.(26.12.2018)

Takhle si nějak představuju Maisie i v reálném životě... tedy, ne jako někoho, kdo by šikanoval, ale z toho pohledu, jak byla její postava odhalena na začátku, prostě pohodová a svá holka, která oslovuje svojí BBF "bitch" nebo "hoe" :) Film jako takový má docela grády už od začátku a je vidět, že člověk nepotřebuje bůh ví co, aby natočil něco kvalitního. 62 minut je akorát a není třeba dalšího rozvoje děje, film řekl, co potřeboval a zanechal zprávu světu, jak si s ní ostatní poradí, je na nich.(22.1.2015)

• Sygauras

Kdo je dement, tak toho litovat nebudu. Klidně ať si ty problémy za které si může sám vyžere hezky až do dna. Proto nemám žádný ten "sociální" nesmysl, který přitahuje pedofily, vyděrače, úchyly a jiné šmejdy, kteří se jen třepou na to až tam nějaká 12 letá kráva dá svoje nahé fotky. Hodnotit to nebudu. Kyberšikana je sice hnus, ale narovinu si řekněme že 99% lidí si za to můžou sami. A neomlouvá je vůbec nic. Ani věk a nebo debilita.(31.8.2018)

Nepochybne je to velice silný film ktorý má aj na priek svojej iba 62 minutovej dĺžke má čo ponúknuť. Aké to môže byť keď šikanátor šikanuje šikanátora? Neviem teda ako ženy ale mňa nikdy nenapadlo si robiť nahé selfie a ukladať si ich do pc respektíve mobilu. Ale určite sa to deje, šak aj hviezdy filmového plátna to robia ... a ako by povedala moja obľúbená " Bych ty internety stejně zakázala" :D :D P.S 1 pôvodne som chcel dať za 4*. Dôvod bol taký, že mi tam chýba troška nedotiahnutý koniec, ale no čo ... P.S 2 neviem prečo ale mne to veľmi nápadne pripomínalo film Panic Button :D :D(21.9.2015)

"Cyberbully" je v prvom rade dráma, nie horor. Čiže názor trolla v kuchárskej čapici: "Žádná krev, žádná vražda... jedna herečka v pokoji....." je rovnako objektívny, ako tvrdenia o zjavení panenky Márie v Medjugorji. Každopádne, rozhodne lepšie ako trápny "Unfriended". Toto by sa malo povinne vysielať na ZŠ ...(7.6.2017)

• - Film si zakladá na skutočných udalostiach. (mivr)

• - V prvních dvouch záběrech na tweet Nathana Legga má tweet 3 lajky a 8 retweetů. Ve třetím ale nemá žádný lajk ani retweet. (marieraskova)

• - Sama herečka Maisie Williams (Casey) byla v minulosti opravdu obětí kyberšikany. (groz122)