poster

Cyberbully (TV film)

 • Česko

  Teror na síti

 • Česko

  Šikana po síti

 • Velká Británie

  Cyberbully

 • Velká Británie

  Cyber Bully

  (pracovní název)

Drama / Mysteriózní / Thriller

Velká Británie, 2015, 62 min

Režie:

Ben Chanan

Kamera:

Ben Moulden

Hudba:

Jon Opstad

Scénografie:

Paul Burns

Kostýmy:

Hayley Nebauer
(další profese)
 • markotter
  ***

  První a poslední část filmu byly docela v pohodě, nápad dobrý, herečka dostatečně přesvědčivá. Bohužel prostředek (ve kterém jde o sebevraždu nějaký zpěvačky) byl hrozně didaktickej - nevěřím, že by se to takhle mohlo stát a tím se celý film pro mně dostal do průměru. Oceňuju stopáž. Na takovej námět hodinka úplně stačí.(23.10.2016)

 • Pavlínka9
  *****

  Neskutečně jednoduché. Jedna místnost - jedna osoba - jeden pc - jeden mobil. Neuvidíme naživo nikoho jiného, než Casey - ostatní jsou pouze hlasy za dveřmi či v telefonu, či textové zprávy. Jsem neskutečně vděčná za to, že jsem se narodila ještě v době bez mobilů a bez obdobné závilosti - že to, co není zveřejněné, jako by se nestalo. Ten film jsem měla na doporučení a rozhodně ho doporučuji dál. Je to poučné, herecky skvělé a pardon - přestože nemám ráda happyenedy - v tomto případě s tím souhlasím.(26.12.2018)

 • groz122
  *****

  Po ukončení filmu jsem vstal a začal tleskat. Ta holčina známá jakožto "Arya Stárková" předvedla něco na filmové scéně tak fantastického. Jedna hodina přemýšlení o svém já, doznávání svých chyb, rozebírání psychiky charakteru. To je velká herecká výzva pro kteroukoliv herečku na světové úrovni. A zvládla to 18-ti letá holčina. Můžeme jen spekulovat o tom jestli je to dar Starých či Nových bohů, ale o té holčině ještě uslyšíme! Ke dni 14.7. 2015 zatím nejlepší herecký výkon tohoto roku! 98%(14.7.2015)

 • ANTYCHRYST
  *

  Jak tohle může mít 70%??!!! Tvl... Takovej shit..z pokoje... Chápu že.. tohle je aktuální téma..ale jako pipina poslouchá co jí říká počítač??? :) :) Neskutečný... nebo postne selfie kde je hovno vidět... Nemám slov.. neskutečná traparna... nechápu jak jsem to vydržel dokoukat... Jak mě srala.. že ho hnedle neutla.. krypla... 10%(3.3.2019)

 • Arsenal83
  ***

  Trochu prehnané, ale má to svoju pointu. Všetko je tu postavené na jednej herečke z Game of Thrones, ale nejde o herecký koncert. Ten nápad s vurtuálnou šikanou ani nepustí poriadne hrať. Chýba tu logický postup v konaní, ale oceňujem aspoň posolstvo, ktoré je pri čoraz rýchlejšiemu technologickému vývoji nutné odoslať.(19.9.2017)

 • - V prvních dvouch záběrech na tweet Nathana Legga má tweet 3 lajky a 8 retweetů. Ve třetím ale nemá žádný lajk ani retweet. (marieraskova)

 • - Tweet, který Casey (Maisie Williams) napsala, má více než 140 znaků, tudíž by v podobě, jak je napsán, nemohl být na twitter poslán. (Scelleton)

 • - Maisie Williams (Casey) bola na fotografiách skutočne polonahá. (mivr)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace