poster

Zpívej

 • USA

  Sing

 • USA

  Untitled Illumination Project 2

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Spievaj

 • Velká Británie

  Sing

 • Austrálie

  Sing

 • Nový Zéland

  Sing

 • Kanada

  Chantez

Animovaný / Muzikál / Komedie / Rodinný

USA, 2016, 110 min

Komentáře uživatelů k filmu (190)

 • T2
  ***

  Rozpočet $75miliónovTržby USA $268,716,030Tržby Celosvetovo $577,716,030Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ určite som čakal lepšiu razanciu piesní a nie len úryvkov v prvej polovici a taktiež viac zábavných scénok, animácia v pohode, /videl v kine: 60%/(12.3.2017)

 • Radek99
  **

  Animovaná indoktrinace televizním showbyznysem a okatá adorace toho nejpokleslejšího z hudby, totiž středního proudu. Nevkus je třeba dostat do dětí v co nejútlejším věku. Podávejte spolu s konzumací nováckých estrád a televizních talentových soutěží...(10.9.2017)

 • Dever
  ***

  // Distribútor: Universal // Počet premietajúcich kín v USA: 4,029 // Otvárací Víkend v USA: $35,258,145 //(29.9.2017)

 • tron
  ***

  „Nikdy nedovoľ strachu, aby ti bránil v robení toho, čo miluješ.“ Ja vlastne ani neviem. Pekná animácia a chytľavé pesničky, ale aj strašne predvídateľný scenár, nabádanie na škaredé konanie (utajovanie zásadných udalostí pred manželom a spolupracovníkmi, vytváranie dlhov a ich neplatenie...) a nie príliš sympatické postavy (nakoniec sa zdá, že najlepšími postavami sú veselé „Japonky“ a bezstarostný Gunter a to z toho dôvodu, že len bavia a neriešia žiadne otravné osobné problémy).(27.7.2017)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Příjemná zábavná pohádka, která mixuje dva fenomény dohromady a to zpívající televizní soutěže a zvířatka, která v poslední době budují svou silnou Anime základnu. Je to moderní, vtipné i hezky napínavé. Animace je solidní, písničky mainstream, ale dobře zazpívané a charaktery jednotlivých zvířatek jsou více než zdařilé. Zábava jak má být. 80%(7.3.2017)

 • Zíza
  ***

  Tak jsme si zazpívali, vzpomněli na staré „klasiky“. Ale to je tak vše. Zbytek je vlastně hodně průměrný. Pro děti, na nějaké deštivé odpoledne, pro milovníky animáků tohoto typu.(19.4.2017)

 • Jamal
  ****

  Představte si že uděláte celovečerní film o jedné sérii Superstar a zamícháte ho s pohádkou Zootropolis, vznikne Zpívej :). Za mě dobrý, jedna z těch "modernějších" pohádek, kdy se nebude nudit dítě ani rodič. Pravda je, že příběh není silný, ale to je právě i v případě serií Superstar. Každopádně film ladí ve všech důležitých věcech a o to jde.(26.1.2017)

 • Xmilden
  ***

  Nejsem fanda těchto pěveckých estrád. A pokud si někdo myslel že mě vezmou za srdce zpívající slonice, dikobraz, myš anebo prasata, tak se solidně spletl. O dospělácký animák se určitě nejedná. Pro děti to také moc není. Vlastně bych ocenil, kdyby pokračování nevzniklo. Podobné filmy na zakázku určitě nebrat. 50%(13.3.2017)

 • Spiker01
  ****

  Nábor do superstar pro další generaci? :D Hodně jsem doufal, že nedostanu další paskvil po vzoru mazlíčků a naštěstí se tak nestalo. Ten soundtrack musel vydělat víc než samotný film, protože o tom to celé je...7/10(28.3.2017)

 • Shakers
  ***

  Mám pocit, že sa točí čoraz menej a menej zaujímavých rozprávok. Pár scén a vtipov poteší, je to pekne rôznorodé kedže je to tu toľko zvierat a postav, ale ani jedna ma moc nezaujala a ani tak príbeh. Každopádne tieto scény sú pekne hudobne štýlovo zostrihané. 65% - 3*(23.6.2017)

 • LiVentura
  ****

  Moc příjemné a pro děti konečně oddechovka, která nemá krev a přílišnou brutalitu..!(18.4.2017)

 • Pepinec
  ***

  Průřez vysílacího týdne Óčka za doprovodu animace. Pecek je tu víc než v třešňovém koláči, vtip se taky najde, ze zvířecí říše chybí snad už jen zástupce Politiků, ale ve finále na tuhle přetaženou jednohubku nebudu vzpomínat o moc déle, než na chleba se salámem, který jsem měl včera k večeři.(29.1.2017)

 • MikeCool
  ***

  Hned na úvod mě oslnil zajímavý střih představování všech zpívajících zvířátek, ale to bylo bohužel ta největší dominanta tohoto animáku, který se posléze vlekl průměrném, unavujícím stylu, s žádným osvěžením ve scénáři. ___ (Cinestar, Hradec Králové)(24.1.2017)

 • heyda
  ***

  Není to špatný animák, je tam spousta zajímavých postav. Jenom to moc pluje na vlně komerce a to trochu kazí dojem, ale pro děti myslím fajn. Lepší 3 hvězdy.(1.5.2017)

 • Flego
  ****

  Zábavná hudobná rozprávka s vtipnými i dojímavými scénami. Nečakal som, že sa tak dobre pobavím.(11.6.2017)

 • malylada
  ****

  Překvapivě povedený animák z prostředí ala Talent. Mnoho zvířecích postaviček, která každá prochází svým osudem, účinkováním v pěvecké soutěži. Hlavní příběh je velmi jednoduchý, ale při slepení příběhu každé z postaviček to dohromady pestrá a zábavná podívaná. Na plátně se neustále něco děje, nikdy člověk nemá čas se nudit a zpívaní, show v podaní sympatických zvířátek je fajn. Některé vtípky a závěrečné scény byly vyloženě pro nejmenší, ale dalo se to překousnout. Animace nemůže konkurovat Disney, ale celkově Zpívej patří k těm lepším letošním animákům......7/10(22.12.2016)

 • Stoka
  *****

  BOMBA!(21.5.2017)

 • Handle
  ***

  Musím říct, že jsem čekal mnohem větší pecku. Není to špatné, ovšem je to příliš dětské (víc než by muselo být) a humor šel tím pádem zcela mimo mě. Doufal jsem, že to bude více parodovat talentové soutěže a že se to tak nějak celkově více odváže, ale o tom nemůže být ani řeč. Škoda, výsledek je poměrně tuctový, ačkoli potenciál byl obrovský.(14.1.2017)

 • Tuax
  ***

  Docela jsem se na to těšil a protože u animáků jako u jediných filmů upřednostňuju dabing, tak jsem byl i zklamaný, protože většina písní je v originále a jako neangličtinář, tak jen koukám na postavu, co otvírá pusu, vnímám hudbu a dění, ale vůbec netuším o čem zpívá a to mi jako obvykle dost silně kazí dojem. Ale tady mě zklamalo i dění, které je takové až moc nevýrazné, taková šeď, tuctovka. Směsice zvířecích postav i charakterů je sice pestrá a i fajn, jenže celé to zpracování není nijak vyloženě zábavné, krom pár momentů. Bavila mě v podstatě jen prasnice Rosita a myšák Mike. Ještěrka s vypadavájícím okem měla být asi humornou složkou, možná dětem to humorné přišlo, to nevím, ale mě se to spíše hnusilo. Ruská medvědí mafie byla taky děs a o ničem. Ale aspoň, že všechny zvířecí pstavy, které měly více prostoru, měly i nějaký vliv na příběh, což je zase rozhodně plus. Animačně jsem problém neměl, ta výprava a věci okolo byly pěkné. Ale i tak mi to jako celek moc nesedlo.(18.4.2017)

 • rikitiki
  ***

  Kdyby z toho udělali parodii na různé pěvecké soutěže, kde většinou úchylní interpreti předstupují před úchylné publikum, mohla z toho být sranda. Jenomže film nabízí pouze další z variant na téma: Přes překážky ke hvězdám. Je to čirý průměr, s jediným světlejším bodem – slušnou parodií na Normu Desmond ze Sunset Blvd./31. 8. 17./(31.8.2017)

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace