Reklama

Reklama

Liga spravedlivých: Bohové & monstra

  • USA Justice League: Gods and Monsters
Trailer 2

Obsahy(1)

Z dílny animátorské legendy Bruce Timma přichází zbrusu nový původní film. Na plátně se objeví povědomá silueta města, ale při podrobnějším zkoumání to není Metropolis, jak jej známe. Vydejte se do jiné dimenze, kde neomezeně vládne trio z Ligy spravedlivých. Spravedlnost tu ovšem Superman, Batman a Wonder Woman prosazují hrubou silou za pomoci zastrašování a hrozeb. Když skupinu známých vědců postihne série smrtelných „nehod", tým vládních agentů sleduje stopy až k Věži spravedlnosti. Je to extrémně nebezpečná hra plná adrenalinu, intrik a záhad, která se ptá: Jak vykonat spravedlnost na tom, kdo nepodléhá zákonům? (Magic Box)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (46)

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

Storytelling fail. Je to úplne chaoticky vyrozprávané, dosadené flashbacky s originmi hrdinov sú ako päsť na oko (prečo tie neboli vydané ako spin-off kraťasy?) a tých zopár zaujímavých vecí vyplývajúcich z alternatívneho univerza je zaplavené spleťou priemerných akčných scén a všeobjímajúceho chaosu bezradných tvorcov, ktorí sa nevedia popasovať s vysoko postavenou latkou. Navyše najzaujímavejšia línia - mocenské chúťky Justice League - po pár minútach úplne ustúpi do prázdna. Toto malo skončiť ako seriál. ()

jh666 

všechny recenze uživatele

Po nezáživných posledních Batmanech je tahle alternativní Liga spravedlnosti velice osvěžující. Není to sice dokonalé (osobně se mi víc líbil Trůn Atlantidy), ale je to příjemná oddychovka se skvělou animací. Svět, který načrtly už úvodní kraťasy je rozhodně zajímavé a hodně převrácený (Darkseid). Za zmínku rozhodně stojí hlavní trojice, která je o dost složitější než většinou, což je jen dobře. Akce je pak také více než ucházející. Možná bych zapracoval na hudbě, jelikož o 20 minutách si nejsem schopný vybavit žádnou melodii. 75 % ()

Reklama

liquido26 

všechny recenze uživatele

Je dobře, že tvůrci přitlačili trochu víc na pilu oproti předchozím animákům. Hodně brutality, mrtvol a scén, při kterých mnohdy i trochu mrazí - zakousnutej zmenšenej poník, spálený kostry otce a syna, masakr na svatbě (skoro jak z nějaké siciliánské gangsterky) atd. Prostě paráda. Líbilo se mi i nové pojetí Justice League - Superman (syn generála Zoda), Batman (Upír) a Wonder Woman (válečnice z planety New Genesis) ... nicméně jinak pojaté jsou i další známé postavy (Mr. Freeze, Atom, Cyborg), kteří se objeví bez svých alter eg a třeba Lex Luthor, který je pouhým vědcem, který se zajímá pouze o vědomosti o vesmíru. Paráda. ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Na imdb 7.1, tady tak málo. Ze začátku jsem se pěkně dlouho rozkoukával, jelikož v tom paralelním vesmíru je samozřejmě všecko jinak a jména mě mátla. Ale jakmile jsem si zvykl kdo kým je, tak jsem se začal velice dobře bavit, čemuž napomáhá skvělá, nekompromisně erková, tedy brutální, akce a pak také fakt, že Superman je tady děsně cool, stejně jako Wonder Woman a Michael C. Hall coby Vampire Batman (a malinko Batman Beyond) je nepopsatelný. PS : Koukáme na nové postavy, které leckdy i zastíní klasické verze (Superman), ale slyšet jména jako Stone, Steve Trevor nebo Ray Palmer jednoduše potěší. ()

Shakers 

všechny recenze uživatele

Mám rád Justice League a tuším som videl všetky čo vyšli, ale toto nové spracovanie alebo poňatie známych postav ma moc neoslovilo. Chápem, že sa chceli po xy animákoch vytiahnuť s niečim novým, ale toto ma moc neoslovilo aj keď nemôžem povedať, že by to bola nuda, pretože (staro)nový tým hrdinov ma zaujal natoľko, že som bol skratka zvedavý čo dokážu a ako to skončí. Prišlo mi to síce zaujímavé, ale nie až tak záživne ako predošlé pecky od Jaya Olivu. 70% - 3* ()

Galerie (93)

Zajímavosti (2)

  • Batman zde podle svých slov: "zabíjí pouze zločince", přičemž jeho postavu namluvil Michael C. Hall, jenž se proslavil jako představitel Dextera Morgana sériového vraha, který zabíjí pouze sériové vrahy v seriálu Dexter (od r. 2006). (Caszidy)

Reklama

Reklama