Carmilla (TV seriál)

Sheridan Le Fanu (kniha)

Robert Walsh

Scénografie:

Danielle Sahota

Parta lidí se rozhodla natočit seriál. To co vzniklo však není JEN seriál, ale něco daleko důležitějšího - myšlenka. To teď ale nechme stranou. Seriál jako takový se odehrává v jedné místnosti před stabilní kamerou. Ou shit, řekl by si jeden. Ovšem scénář a herci dokázali i s jednou kamerou natočit perfektní věc. Hromada nenápadných gagů a cílené detaily. Veronika Mars, Simone de Beauvoir, případně věta co jen tak padne v průběhu "Love doesn't mean the same thing to everyone." Kouzelný modrý hrnek Doctora Who, který se táhne skrze všechny tři série společně s cedulí "This is a good sign". Každá postava má něco do sebe. Perry je lehkou kopií Moniky z přátel :D Navíc, geniální využití výšky Sharon Belle, tomu se nejde nesmát. Občas na záběru něco upadne, jako klika u dveří, nebo se hercům povolí mikrofon, tu a tam před kamerou proletí moucha, nebo rovnou vypadne proud. Se vším se dá pracovat. Jednoduše i s malým rozpočtem se dá udělat něco velkého. Stačí dbát na detaily a najít lidi, kterým záleží na tom, co dělají a vědí proč to dělají. Nemůžu jinak než 5* a doufat, že se seriál dostane k co největšímu počtu lidí.(10.9.2017)

1 série 3,5*, 2 série 3*, 3 série 4*. Amatérský, hodně šablonovitý a pozérský seriál odehrávající se po většinu doby pouze v jedné místnosti. Elise a Natashu jsem si oblíbila i přes ten fakt, že jim ten vztah prostě nežeru. Ty jejich románkové scény jsou tak nahrané, nepřirozené, až je z toho prostě znát, že to jen hrají. Bude to asi tím, že jejich herecké výkony jsou spíše amatérské, ale i přes to všechno mě to prostě bavilo!(25.3.2018)

Tomuto seriálu jsem se dlouho vyhýbal, protože je to jenom na webu a je to točené jen nízkorozpočtově a vzhledem k hereckému obsazení to bude cílené jen na puberťačky... Ale byla to blbost. Když jsem se k tomu po určité době dostal, prakticky okamžitě mě to herecké obsazení chytlo (Elise Bauman okamžitě a Sharon Belle jen co se v seriálu objeví :-) ), děj odehrávající se v jedné místnosti se ukázal jako skvělý nápad a webizody jako perfektní formát, kdy člověk čeká týden co týden na svých pár minut radosti :-D Seriál tedy co se týče nápadu perfektní, a i když mi úplně nesedla Natasha Negovanlis, stejně jsem na to koukal s nadšením a místy i pořádně napjatý :-) Takže za 5*.(27.2.2015)

Oddychový web seriál, který zabaví. Laura a Carmilla, dokážou svým pátráním po Lauřině spolubydlící, zlepšit den.(7.8.2017)