The New World (S01E01) (epizoda)

Drama / Sci-Fi / Válečný

USA, 2015, 1 h

Nemám ve zvyku psát komentáře k jednotlivým epizodám seriálů. Ale v případě pilotního dílu seriálu The Man in the High Castle to nejde. Musím si vylít srdíčko. První díl byl vynikající až mě z toho mrazí. Výborné kostýmy, hudba...Zkrátka nastavil laťku vysoko. Těším se na další díl. Doufám že, seriál mě nepustí a bude se mnou ,,mlátit" o zem dál.(1.2.2018)

Předlohu neznám, jen vím že existuje. Zatím netuším co od seriálu vlastně čekat, ale alternativní historie mě jako námět baví a toto je ve finále zpracované poměrně dobře. Jen se pilot vleče a pokud hodlá pokračovat v podobném tempu pak doufám, že bude dostatečně detailí a dávat smysl, jinak hrozí natahovaná břečka. Zatím ale dávám optimistických 80%.(23.8.2019)

Pilotná epizóda The Man in the High Castle celkom ušla. Príjemne ma prekvapil alternatívny svet v ktorom Tretia ríša a Japonsko vyhrali 2 sv. vojnu a USA si medzi sebou rozdelili. Príbeh a zápletka zatiaľ nič moc. Počas prvej časti sa stretli osudy dvoch hlavných hrdinov. Všadeprítomná špionáž, silný policajný štát a robotníci kam len oko dovidí robia z tohoto seriálu krásnu realistickú podobizeň na inú alternatívnu totalitnú inštitúciu.(18.1.2017)

7/10(15.3.2019)

• hero_bk

Pilot hodně slabý a trvalo mi skoro rok, než jsem se dostal ke druhému dílu...(20.12.2016)