Franka zajme Kempeitai a jeho osud visí na vlásku. Juliana mezitím naváže kontakt se záhadným mužem, který ji navede na stopu filmů, a Obergruppenführer John Smith je zaskočen nečekaným zvratem událostí. (Prime Video)

JohnMiller

Núúdáá, seriál sa pomaličky kryštalizuje a dáva najavo plne svoj rukopis, no jediné čo ma tu fakt bavilo bolo pkne zachytené psychické šikanovanie uväzneného priateľa Julianny a prestrelka s nacistickým veliteľom. To ostatné síce originálne a plné mystérií ale mňa zatiaľ nezaujalo spracovanie. ()

cesky_hrac

Tento díl začal přesně tam, kde skončil pilotní díl... V této epizodě je vidět jak dobře umí Japonci používat plyn... Chudáci židé...Zkrátka další hodně zábavný díl, který ve mě zanechal ,,velké emoce":-) ()

mcamino

Tak tenhle seriál mě opravdu baví, realisticky vyobrazené scény, jako bych koukal na dokument z paralelního světa. Dokážu si naprosto přesně představit, že by to takto vypadalo. ()

Foltest

Zatím jsem se seriálem velmi spokojený. Líbilo se mi především nahlédnutí do osobního života nacistů. Taktéž celá část s dějem ve vězení byla napínavá a bavila mě. Její vyústění bylo uspokojující. ()