The Tiger's Cave (S02E01) (epizoda)

Drama / Sci-Fi / Válečný

USA, 2016, 57 min

Na začátek to nebylo vůbec špatné, ještě když se vezmete v potaz, že všichni herci a celá TMITHC crew se musela dostat do toho tempa, které jim dost doufám vydrží. Mimo jiné scéna, kdy (SPOILER!) Jules vstoupila do místnosti v High Castle a kdy si souběžně Adolf pouštěl film, byla naprosto lovely. Zatím skvělá práce! Kdyby tak díly pokračovaly, vůbec, ale vůbec bych se nezlobil.(28.5.2017)

Je docela divná podívaná celou hajlující třídu, která říká nacistický pozdrav jako jedním hlasem.....Mimochodem zase výborná epizoda... Doufám,že v tom bude seriál pokračovat jako v první sérii..:-)(3.2.2018)

První díl nezklamal a nastavil laťku dost vysoko jen tak dál...(20.12.2016)

První epizoda druhé sezóny solidně navázala na sérii předešlou nejen dějem ale i atmosférou, navíc překvapila akčními scénami, které jsem až tak nečekal, počítal jsem spíše s větší porcí plánování v temných koutech a uličkách.(5.11.2017)