Travelers (S02E03) (epizoda)

Drama / Sci-Fi / Válečný

USA, 2016, 59 min

Opět vynikající epizoda. Velmi se mi líbí ten vývoj hlavních postav, které se v průběhu děje někam posunují. Jsem rád, že se konečně přetrhl vztah Juliany a Franka. Aspoň tak do konce série by mě potěšilo, kdyby šli každý vlastní cestou. Smith byl, jako obvykle, výborný. Scéna u jezera byla zvládnutá perfektně. Když ten jeho syn začal mluvit o té dívce, jež se mu líbí, a pak ten prostřih na Smithův obličej, když už byl rozhodlý. Zajímaloby mě, jaké to pro něj bude mít následky. Zaujala mě také nová ženská postava, která se objevila v Berlíně. Doufám, že její příběh bude ještě nějak rozvinut. Už se těším na další díl.(14.7.2020)

Zatial najlepsi diel, divajuc sa i spatne k prvej serii. Konecne sa v nekompromisnom "nackovi" Johnovi Smith-ovi pohli i nejake city. Obsadenie Rufusa Sewell-a do jeho role bola rana do cierneho. Dostatok zvratov na oboch stranach a paradna atmosfera. Tento diel je fakt vynimocny...ale to uz som pisal. ;)(10.11.2018)

Komentář obsahuje lehké spoilery! Dá se říct, že některé napínavé situace se poměrně uklidnily. Juliana si může na nějakou dobu oddychnout a Smith už vyřešil svůj "problém". Naopak Frank je pod ještě větším tlakem než posledně, ale úplně největší otazník visí nad Joem, jak bude pokračovat jeho relationship s tatíkem.(4.6.2017)

Blíží se válka.. Juliana se přidala k nacistům... Jinak zase dobrý díl!(4.2.2018)

Začínám si říkat, jestli nejsem k seriálu příliš nekritický, problém je v tom, že mě téma s alternativním koncem války opravdu hodně baví, navíc ho tady tvůrci podle mého názoru zpracovali fakt dobře, takže mám velké potíže s ubíráním hvězdiček, zatím se výborně bavím.(5.11.2017)