Travelers (S02E03) (epizoda)

Drama / Sci-Fi / Válečný

USA, 2016, 59 min

Začínám si říkat, jestli nejsem k seriálu příliš nekritický, problém je v tom, že mě téma s alternativním koncem války opravdu hodně baví, navíc ho tady tvůrci podle mého názoru zpracovali fakt dobře, takže mám velké potíže s ubíráním hvězdiček, zatím se výborně bavím.(5.11.2017)

Blíží se válka.. Juliana se přidala k nacistům... Jinak zase dobrý díl!(4.2.2018)

Komentář obsahuje lehké spoilery! Dá se říct, že některé napínavé situace se poměrně uklidnily. Juliana si může na nějakou dobu oddychnout a Smith už vyřešil svůj "problém". Naopak Frank je pod ještě větším tlakem než posledně, ale úplně největší otazník visí nad Joem, jak bude pokračovat jeho relationship s tatíkem.(4.6.2017)

Zatial najlepsi diel, divajuc sa i spatne k prvej serii. Konecne sa v nekompromisnom "nackovi" Johnovi Smith-ovi pohli i nejake city. Obsadenie Rufusa Sewell-a do jeho role bola rana do cierneho. Dostatok zvratov na oboch stranach a paradna atmosfera. Tento diel je fakt vynimocny...ale to uz som pisal. ;)(10.11.2018)