Kintsugi (S02E06) (epizoda)

Drama / Sci-Fi / Válečný

USA, 2016, 54 min

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

Podobně jako v předchozí epizodě i tady mi něco chybělo. Připadalo mi to, jako bych dostal kvalitní jídlo s pěkným designem, které by bylo sice chutné ale ne perfektní. Chtělo by to trošku dokořenit.(6.11.2017)

Byl to zajímavý díl... Jsem zvědavý jak to bude pokračovat...(6.2.2018)

Z mého pohledu je to právě naopak - vítám prohlubování vztahů mezi postavami a důraz na šedivost, i navenek ploché postavy mají své problémy a důvody, proč se chovají tak, jak se chovají. Nelze jednoduše říci, že jsou tyto postavy špatné a jiné zas kladné. | Absence akčních scén mi vůbec nevadí (o to více se děje na poli emocionálním) a rád si odpočinu od Franka a pacifistické odnože odboje v USA.(14.11.2018)

Ajajaj... Máme tu mírný úpadek kvality. Už dva díly jsem neviděl pořádnou akci, tak doufám, že právě v tom příštím se jí už dočkám.(13.6.2017)

• Foltest

Tentokrát jsem cítil mírný úpadek v ději, který úplně opomíjel Franka. Obecně se nic důležitého nestalo a epizoda nebyla nijak zlvášť napínavá. Tagomiho sekvence mě nudí. Doufám, že se už brzy vrátí zpět, stejně tak mě moc nezaujaly Joeovy LSD zážitky. Především v Berlíně by se už děj mohl trochu pohnout dopředu. Také nechápu, proč je Joe tak strašně rozhozený z toho lebensbornu.(15.7.2020)