Reichsführer naďalej provokuje japonské tichomorské štáty. Juliana len sotva unikne smrteľnej situácii a objaví hromadu nacistických tajomstiev. John Smith sa dostáva do sporu so svojim politickým protivníkom. Nacisti sa pripravujú na „Rok nula“. Joe a Juliana dospeli vo svojom vzťahu k bodu obratu. (Arsenal83)

Necrotongue

Předchozí díl mě překvapil nepříjemně, pátá epizoda mi ale náladu hodně zlepšila. Rufus Sewell dostal zase více prostoru a jasně ukázal, že je John Smith pro seriál nepostradatelnou postavou (alespoň u mě to tak je). Příběh se opět posunul zajímavým směrem a konečná řešení mě vyloženě potěšila. ()

Cheeter

Docela příjemná změna po minulém dílu, tenhle byl nabitý dějem a nejenom jím. Docela jsem se bavil a trochu si i snad připomněl první sérii kde jsem toho objevoval docela dost. To později odeznělo. Ale teď cítím na půl svěží vítr a těším se, co bude dál. ()

warrenur

Pecka. Konecne sa jedna kapitolka uzavrela..i ked, s tym co uz vieme, to tak byt nemusi. ;) Smith opat excelentny. Jedna z najcharizmatickejsich dostojnych superov a zapornych postav, ktore som v poslednom case videl. ()

Luk Skywalker

Po velmi slabé epizodě se konečně něco pořádného děje a závěr tohoto dílu je jak z Hry o trůny :-). Prostě paráda a protřelý SSák Smith opět skvělý, takovou roli si Rufus Sewell musel vychutnat. ()

PaTeXx

Přesně jak jsem chtěl, zvrat přišel. A že byl pořádný. Takže jednoho zmrda by jsme měli, teď se ještě popasovat se zbytkem. Dosavadní nejlepší epizoda třetí série. ()

Mtytjouda

Jedna z nejnabitějších epizod celého seriálu ... V Říši neni nikdo bez tajemství a tak každý, kdo má moc, jí může i hodně rychle ztratit ... Juliana a její závěr perfektní ... Kdo přijde na řadu dál ? Himmler ? Podle mě i na toho něco Smith mít bude :D Nechme se překvapit :) ()

Foltest

Tak ten konec jsem opravdu nečekal. Jinak Smith se konečně rozjel, i když si dokážu představit, že to možná mohl vyřešit nějak chytřeji. Bohužel jsem nepochopil, proč musel zemřít Raeder. ()