History Ends (S03E06) (epizoda)

Drama / Sci-Fi / Válečný

USA, 2018, 56 min

Proč ne, celkem tu depresi ze života Juliany Craine žeru (snad toho výrazu nezneužívá Alexa i doma :-D). Série už je rozjetá, tak jsem zvědav, co bude následovat a doufám, že tempo do konce už nepovolí. Smith je už nejvýše, tak snad nebude padat.(2.12.2018)

Jediná dějová linie, která celou dobu stojí za to, je kolem Smitha. To ostatní je tady takový přílepek. Snad to bude později dávat větší smysl, ale teď je to spíš takové vycpávkové.(10.2.2019)

Mám obrovský strach o Tagomiho, protože každý Árijec se jménem Hans je v kinematografii člověk, který dosáhne všeho co chce (alespoň teda co znám z německých pohádek). V tomhle případě ultimátní vyvražďovač japončíků.(27.5.2019)

Znovu jsem byl spokojen, opět se projevila má slabost pro lumpy, asi to bude tím, že jsou většinou mnohem zajímavější, takže mě bavila dějová linie vrchního inspektora Kidoa i Johna Smithe, zatímco Frank Frink mě příliš neoslovil, dokud nedošlo na závěr, propletení obou oslav bylo dokonalé.(12.1.2019)