Jahr Null (S03E10) (epizoda)

Drama / Sci-Fi / Válečný

USA, 2018, 57 min

Čekal jsem lepší závěrečný díl vcelku povedené třetí sezóny. Osvětlili nám, jak je to s tím přenášením lidí do dalších dimenzí a mladí Němci oslavují svůj nultý rok, z čehož je Himmler nadšen. Japonci jsou tentokrát hodně upozaděni. Závěr jsem předvídal, je to otevřené a uvidí se, kam se tvůrci vydají v další řadě.(31.1.2019)

Ale jo, nechali. I závěrečná epizoda byla plná zajímavých rozhovorů a událostí a říšský stroj pro ovládnutí světů mi silně připomínal Projekt Perčorsk z Lumleyho série Nekroskop (pozor!!!- jde o knižní sérii). Zarazilo mě, jaké nasazení si od říšských sil vyžádala likvidace jedné postarší Francouzky:-)(13.1.2019)

Se závěrečnou epizodou jsem spokojen. Její děj a spád se mi líbil, akorát mě zklamaly první díly série. Nicméně měli jsme možnost vidět show a řadu momentů, které budou určující hlavně pro další sérii.(13.2.2019)