Missing Memories

Celý film

Vzťah otca k dcére je v dnešnej dobe veľmi často zanedbávaný. Čas je to najcennejšie čo máme - a akékoľvek peniaze ho nikdy nenahradia. "Missing Memories" je krátky film o životných prioritách. Celý projekt vznikol za 48 hodín - vrátane scenára, natáčania, strihu a postprodukcie. (oficiální text distributora)

Hedka

V medzinárodnej súťaži 48 FILM Projeckt sa v kategórii Hlas ľudu umiestnil na prvom mieste práve tento film. Teší ma, že najlepší krátkometrážny film roka natočili Slováci - a k tomu východniari! Cena bude odovzdaná 24.2.2015 v Hollywoode. Hm, musia hľadať sponzorov, aby sa tam vôbec dostali.... Gratulujem, chlapci! ()

Una111

No, je pravda, že se mohli hoši víc snažit, aby byli trochu víc "in". Mohli tam dát nějakou nahotinku, pár pikantnějších slov, nějakou vousatou zpěvačku... Ale nedali. Dali do filmu na plochu pěti minut takové ty všednodenní banality jako je práce, rodina (což bývá někdy ve vzájemném konfliktu!) - A ať se to někomu líbí nebo ne, oni to vyhráli! ()

tommy187

Film bol robený za 48 hodín a navyše poznám jeho autorov, čiže by bolo odo mňa nesmierne sebecké, keby som ho ohodnotil. Poviem len, že keby ho nespravili Slováci, ale nejaký uznávaný režisér všetci by ste to uznávali a hovorili o dokonale spracovanej tému vzťahy otca a dcéry. ()