Catastrophe (TV seriál)

Komedie

Velká Británie, 2015–2019, 9 h 52 min (Minutáž: 23–28 min)

Oli Julian

Sharon Horgan, Rob Delaney, Carrie Fisher, Ashley Jensen, Jonathan Forbes, Tobias Menzies, Daniel Lapaine, Sam Spruell, Deborah Rosan, Mark Bonnar, Phil Nichols, Eileen Walsh, John Hopkins, Susannah Fielding, Grant Gillespie, Andrew Byron, Amanda Hale, Lauren Socha, Elena Saurel, Sophie Fletcher, Ki' Juan Whitton, Samantha Ledda, Reece Pockney, Sarah Niles, Marta Barrio, Kate Kennedy, Robin Sebastian, Clarence Smith, Frances Tomelty, Janey Lawson, Gary Lilburn, Shola Adewusi, Claire Dargo, Terri-Ann Brumby, Suzette Llewellyn, Margaret Cabourn-Smith, Emmanuelle Bouaziz, Kirsten Hazel Smith, Caroline Lena Olsson, Forbes Masson, Nicole Gibson, Doron Davidson, Peter De Jersey, Paul Cawley, Serena Evans, Rebecca Herod, Taniel Yusef, Phil Dunster, Muzz Khan, Seeta Indrani, Monica Dolan, Celyn Jones, Oliver Ford Davies, Domhnall Gleeson, Douglas Hodge, Lloyd Hutchinson, Ruth McCabe, Jordan Stephens, Julie Hesmondhalgh, Leila Hoffman, Michaela Watkins, Catherine Skinner, Woody Norman, Nick Davison, William Gaminara, Brian Gleeson, Chris Noth, Nat Faxon, David Alan Grier, Mitchell Mullen, Dominic Rowan, Hainsley Lloyd Bennett, Jenny Bede

Komentáře uživatele kulyk k tomuto TV seriálu

Serou vás nakašírované držky a nereálné dialogy, ať již přepnete, kam přepnete? Leze na vás střednověk a zjišťujete, že jste celé mládí prováleli, prochlastali, proprcali nebo prošňupali, a nyní nemáte nic než vyhnilou nosní přepážku, játra zalitá jantarem a prověšené gonády? Tak právě pro vás je určena Katastrofa. Stejně tak, jestli hledáte frázi, díky které nebudete mít potřebu nakráčet se vyzvracet či si zaomdlévat k porodu svého bejbátka. ,,Viděl jsem porod mého syna a to byla kurva válečná zóna! Víš že se při porodu poserou? Já to viděl. To bych ti fakt nepřál. Nikdy bys jí to neodpustil. To, že uvidíš, jak se malej trol řítí z frndy tvý ženy na vlně hoven... jedna tvoje část jí to bude dávat za vinu". Prostě příběhy čtyřicátníků, co omylem zamění šprcku za další lahev a v následcích dohánějí vše, s čím již nepočítali.(22.10.2017)