Catastrophe (TV seriál)

Komedie

Velká Británie, 2015–2019, 9 h 52 min (Minutáž: 23–28 min)

Oli Julian

Sharon Horgan, Rob Delaney, Carrie Fisher, Ashley Jensen, Jonathan Forbes, Tobias Menzies, Daniel Lapaine, Sam Spruell, Deborah Rosan, Mark Bonnar, Phil Nichols, Eileen Walsh, John Hopkins, Susannah Fielding, Grant Gillespie, Andrew Byron, Amanda Hale, Lauren Socha, Elena Saurel, Sophie Fletcher, Ki' Juan Whitton, Samantha Ledda, Reece Pockney, Sarah Niles, Marta Barrio, Kate Kennedy, Robin Sebastian, Clarence Smith, Frances Tomelty, Janey Lawson, Gary Lilburn, Shola Adewusi, Claire Dargo, Terri-Ann Brumby, Suzette Llewellyn, Margaret Cabourn-Smith, Emmanuelle Bouaziz, Kirsten Hazel Smith, Caroline Lena Olsson, Forbes Masson, Nicole Gibson, Doron Davidson, Peter De Jersey, Paul Cawley, Serena Evans, Rebecca Herod, Taniel Yusef, Phil Dunster, Muzz Khan, Seeta Indrani, Monica Dolan, Celyn Jones, Oliver Ford Davies, Domhnall Gleeson, Douglas Hodge, Lloyd Hutchinson, Ruth McCabe, Jordan Stephens, Julie Hesmondhalgh, Leila Hoffman, Michaela Watkins, Catherine Skinner, Woody Norman, Nick Davison, William Gaminara, Brian Gleeson, Chris Noth, Nat Faxon, David Alan Grier, Mitchell Mullen, Dominic Rowan, Hainsley Lloyd Bennett, Jenny Bede

Komentáře uživatele ReneeS k tomuto TV seriálu

Takhle dobrý pilot jsem už dlouho neviděla. A i když další díly nezvádly udržet tempo toho prvního, pořád to stálo za to. Svižné, vtipné a velké plus za fakt, že komické scény nevyznívaly trapně, jak se až příliš často v podobných seriálech stává. Navíc, ze všech divných komických kamarádů všech možných hlavních hrdinů, Mark Bonnar byl příjemně znepokojivý charakter.(24.2.2015)