Catastrophe (TV seriál)

Komedie

Velká Británie, 2015–2019, 9 h 52 min (Minutáž: 23–28 min)

Oli Julian

Sharon Horgan, Rob Delaney, Carrie Fisher, Ashley Jensen, Jonathan Forbes, Tobias Menzies, Daniel Lapaine, Sam Spruell, Deborah Rosan, Mark Bonnar, Phil Nichols, Eileen Walsh, John Hopkins, Susannah Fielding, Grant Gillespie, Andrew Byron, Amanda Hale, Lauren Socha, Elena Saurel, Sophie Fletcher, Ki' Juan Whitton, Samantha Ledda, Reece Pockney, Sarah Niles, Marta Barrio, Kate Kennedy, Robin Sebastian, Clarence Smith, Frances Tomelty, Janey Lawson, Gary Lilburn, Shola Adewusi, Claire Dargo, Terri-Ann Brumby, Suzette Llewellyn, Margaret Cabourn-Smith, Emmanuelle Bouaziz, Kirsten Hazel Smith, Caroline Lena Olsson, Forbes Masson, Nicole Gibson, Doron Davidson, Peter De Jersey, Paul Cawley, Serena Evans, Rebecca Herod, Taniel Yusef, Phil Dunster, Muzz Khan, Seeta Indrani, Monica Dolan, Celyn Jones, Oliver Ford Davies, Domhnall Gleeson, Douglas Hodge, Lloyd Hutchinson, Ruth McCabe, Jordan Stephens, Julie Hesmondhalgh, Leila Hoffman, Michaela Watkins, Catherine Skinner, Woody Norman, Nick Davison, William Gaminara, Brian Gleeson, Chris Noth, Nat Faxon, David Alan Grier, Mitchell Mullen, Dominic Rowan, Hainsley Lloyd Bennett, Jenny Bede

Komentáře uživatele BarryLyndon k tomuto TV seriálu

Když se nenecháte odradit relativní neatraktivitou hlavních postav a přílišnou britskou TV produkcí, tak si vás to obmotá okolo prstu, zaručuju! Je to příběh dvou čtyřicátníků, kteří se spolu v úvodu prvního filmu vyspí a pak z toho žijou 2 řady a parádně hláškujou, občas se k tomu v cameu přimotá Carrie Fisher a naprosto boží skotská verze Simona Pegga - Mark Bonnar. Opět jsem učůrával smíchy kdykoliv hláškoval. Jestli bych to měl někam zařadit, tak mezi dnes už neprávem zapomenuté Jsem do tebe blázen a Youre the Worst. Ač jsme cca o 10 let mladší, tak to náladu doma vystihuje asi nejlépe. *:D* Ač se to samo bere dost nevážně, tak se to nebojí vážná témata nakousnost. 8/10(4.6.2016)