Catastrophe (TV seriál)

Komedie

Velká Británie, 2015–2019, 9 h 52 min (Minutáž: 23–28 min)

Oli Julian

Sharon Horgan, Rob Delaney, Carrie Fisher, Ashley Jensen, Jonathan Forbes, Tobias Menzies, Daniel Lapaine, Sam Spruell, Deborah Rosan, Mark Bonnar, Phil Nichols, Eileen Walsh, John Hopkins, Susannah Fielding, Grant Gillespie, Andrew Byron, Amanda Hale, Lauren Socha, Elena Saurel, Sophie Fletcher, Ki' Juan Whitton, Samantha Ledda, Reece Pockney, Sarah Niles, Marta Barrio, Kate Kennedy, Robin Sebastian, Clarence Smith, Frances Tomelty, Janey Lawson, Gary Lilburn, Shola Adewusi, Claire Dargo, Terri-Ann Brumby, Suzette Llewellyn, Margaret Cabourn-Smith, Emmanuelle Bouaziz, Kirsten Hazel Smith, Caroline Lena Olsson, Forbes Masson, Nicole Gibson, Doron Davidson, Peter De Jersey, Paul Cawley, Serena Evans, Rebecca Herod, Taniel Yusef, Phil Dunster, Muzz Khan, Seeta Indrani, Monica Dolan, Celyn Jones, Oliver Ford Davies, Domhnall Gleeson, Douglas Hodge, Lloyd Hutchinson, Ruth McCabe, Jordan Stephens, Julie Hesmondhalgh, Leila Hoffman, Michaela Watkins, Catherine Skinner, Woody Norman, Nick Davison, William Gaminara, Brian Gleeson, Chris Noth, Nat Faxon, David Alan Grier, Mitchell Mullen, Dominic Rowan, Hainsley Lloyd Bennett, Jenny Bede

Komentáře uživatele ABLABLABLA k tomuto TV seriálu

"You' re gonna keep it? - I don't know. Are you gonna keep yours? - I've already invested in them. They've got braces and stuff now. They worth money." Syrový britský humor. Krása. Byly tu hrozně divné postavy... polovinu času jsem nevěděla, zda mi jsou sympatické, nebo nejsou. Třeba Fran? Hmmm.. hrozně suchá, jakože měla taková být, ale stejně. Za to její manžel Chris mě dostával svým humorem. Jen tak úplně bokem, všimli jste si, že hlavní postavy mají stejná jména jako herci, jež je hrají? "That's why I want more than one kid. There's a reason people had 11 kids in the older days. When one or two died you still have leftovers." Je to 3-4*, nejsem si úplně jistá... uvidíme, co přinese 2. série, (SPOILER) protože ten konec nedával úplně smysl... jakože celou tu dobu se hádali v pohodě, nadávali si jen tak z prdele a prostě úžasně ironičtí... a pak o svatební noci se prostě pohádají do stádia, že jeden odejde? (Kones SPOILERu) That doesn't make any sense.(6.9.2015)