Komentáře uživatelů k TV seriálu (24)

„You had the female response which was to go nuclear and try to destroy our family. I'm having the masculine response, which is to bury the pain and jerk off in the basement rather than touch you.“ Po třech sériích stále jeden z nejvtipnějších, nejkousavějších a nejpravdivějších seriálů o moderních vztazích, stejnou měrou zohledňující mužské i ženské hledisko. Skvěle napsané postavy, situace odpozorované ze života, neskutečná kadence hlášek, které si budete chtít zapsat. Jestli vás zajímá, co obnáší vážná známost a rodinný život, pusťte si to, ať víte, do čeho jdete.(30.4.2017)

Serou vás nakašírované držky a nereálné dialogy, ať již přepnete, kam přepnete? Leze na vás střednověk a zjišťujete, že jste celé mládí prováleli, prochlastali, proprcali nebo prošňupali, a nyní nemáte nic než vyhnilou nosní přepážku, játra zalitá jantarem a prověšené gonády? Tak právě pro vás je určena Katastrofa. Stejně tak, jestli hledáte frázi, díky které nebudete mít potřebu nakráčet se vyzvracet či si zaomdlévat k porodu svého bejbátka. ,,Viděl jsem porod mého syna a to byla kurva válečná zóna! Víš že se při porodu poserou? Já to viděl. To bych ti fakt nepřál. Nikdy bys jí to neodpustil. To, že uvidíš, jak se malej trol řítí z frndy tvý ženy na vlně hoven... jedna tvoje část jí to bude dávat za vinu". Prostě příběhy čtyřicátníků, co omylem zamění šprcku za další lahev a v následcích dohánějí vše, s čím již nepočítali.(22.10.2017)

Famózní start. Vůbec bych se nedivil, kdyby se tu připravovala půda pro regulérní kult. Tolik inappropriate lines z dílny všemožných postav, a tolik inappropriate laughter ode mě... že by ani David Mitchell nestíhal chrochtat blahem. Nebo teda spíš úpět. :) FUCK MENUS!(21.1.2015)

Takhle dobrý pilot jsem už dlouho neviděla. A i když další díly nezvádly udržet tempo toho prvního, pořád to stálo za to. Svižné, vtipné a velké plus za fakt, že komické scény nevyznívaly trapně, jak se až příliš často v podobných seriálech stává. Navíc, ze všech divných komických kamarádů všech možných hlavních hrdinů, Mark Bonnar byl příjemně znepokojivý charakter.(24.2.2015)

Pokud si kvalitu kterou zacala druhá řada Catastrophe udrží. Rád ji nechám plnej počet hvězd. Tak dobře napsaný dialogy to se jen tak nevidí. Nic neskřípe, je to sprostý, je to sranda a neuvěřitelně lidský.(11.11.2015)

Plné pamätných postavičiek. Veľa fuckov. Trocha toho náhľadu ako to funguje vo vzťahoch, ktoré sú trocha menej tradičné, je tam princezna Leia a má to sympatické duo. Príjemná vzťahovka, ktorá sa systematicky dostáva pod kožu pričom to hraje na tradičný vzťahový humor. 1. séria - 90% Sympatický pár zostáva ale údernosť vtipov a charakterové posuny sú tentokrát miestami kostrbatejšie. Možno je to len tým, že si ten manželský život s deťmi ešte neviem predstaviť. Každopádne stále vysoká kvalitka. 2. séria 80% Nemá to už ľahkosť prvej série. Mám pocit, že sa to viacej zamotáva a rozuzlenie nejakých vedľajších vzťahových línií stále v nedohľadne. Delaney a Horgan sú ale vo svojich úlohách výborný. A samozrejme aj Carrie Fisher. Podobne ako druhá séria. 3 séria - 80%(12.5.2017)

"You' re gonna keep it? - I don't know. Are you gonna keep yours? - I've already invested in them. They've got braces and stuff now. They worth money." Syrový britský humor. Krása. Byly tu hrozně divné postavy... polovinu času jsem nevěděla, zda mi jsou sympatické, nebo nejsou. Třeba Fran? Hmmm.. hrozně suchá, jakože měla taková být, ale stejně. Za to její manžel Chris mě dostával svým humorem. Jen tak úplně bokem, všimli jste si, že hlavní postavy mají stejná jména jako herci, jež je hrají? "That's why I want more than one kid. There's a reason people had 11 kids in the older days. When one or two died you still have leftovers." Je to 3-4*, nejsem si úplně jistá... uvidíme, co přinese 2. série, (SPOILER) protože ten konec nedával úplně smysl... jakože celou tu dobu se hádali v pohodě, nadávali si jen tak z prdele a prostě úžasně ironičtí... a pak o svatební noci se prostě pohádají do stádia, že jeden odejde? (Kones SPOILERu) That doesn't make any sense.(6.9.2015)

Pilot byl naprosto úžasný. Další díly se mu už sice nevyrovnaly, ale pořád se jednalo o skvělou zábavu. Jeden z nejpříjemnějších sitcomů za poslední dobu. Sharon je prostě skvělá.(2.3.2015)

Skvěle civilní. Měl jsem z toho podobně "pohoda" pocit jako z How to make it in America (který tímto těm, co se Catastrophe líbí, doporučuju.(9.1.2017)

Seriál ze života, který je vtipnější než většina sitcomů. Nemůžu se dočkat třetí řady...(21.2.2017)

Často hodně obhroublý a typicky britský humor s hromadou nadávek, ale i když si oba hlavní představitelé nadávají do zmrdů a mrch, báječně jim to šlape a tvoří takřka ideální pár. Je tady hrotně cítit, že Sharon Horgan a Rob Delaney napsali ty role vyloženě pro sebe, což je pro seriál obrovské plus. Ale něco do sebe mají i vedlejší postavy, či spíše postavičky, jimž jednoznačně dominuje Chris. Jeho popis porodu mě málem shodil ze židle a mnozí zastánci teorie, že se jedná o nádherný a neopakovatelný zážitek, museli skončit na kapačkách. 85%(15.9.2015)

Pro neseriálové diváky jako já, byl sitcom 6x25 minut tak přitažlivý, že jsem do něj šel a musím říct, byl to nářez. Nepamatuji se, kdy jsem naposled slyšel tolik vtipných dialogů protkaných hustým sarkasmem a viděl tak sympatickou hlavní dvojici, které se po víkendovém úletu změní život kvůli neplánovanému těhotenství...nejen jim, ale i všem svérázným vedlejším postavám jsem se vážně hodně nasmál a těším se na druhou sérku.(20.10.2015)

Našlapnutý...ale často to v zatáčkách nebrzdí, takže hrozí, že každou chvíli položíte stroj a nebo přeletíte přes řidítka. Víc mezigendorových fóru, které definitivně oddělují muže a ženy na dva úplně odlišné živočišné druhy, mín obroublých sprosťáren a budu chrochtat blahem. Trol, který připluje na vlně sraček...mě rozsekal snad na půl hodiny.(30.7.2015)

Když se nenecháte odradit relativní neatraktivitou hlavních postav a přílišnou britskou TV produkcí, tak si vás to obmotá okolo prstu, zaručuju! Je to příběh dvou čtyřicátníků, kteří se spolu v úvodu prvního filmu vyspí a pak z toho žijou 2 řady a parádně hláškujou, občas se k tomu v cameu přimotá Carrie Fisher a naprosto boží skotská verze Simona Pegga - Mark Bonnar. Opět jsem učůrával smíchy kdykoliv hláškoval. Jestli bych to měl někam zařadit, tak mezi dnes už neprávem zapomenuté Jsem do tebe blázen a Youre the Worst. Ač jsme cca o 10 let mladší, tak to náladu doma vystihuje asi nejlépe. *:D* Ač se to samo bere dost nevážně, tak se to nebojí vážná témata nakousnost. 8/10(4.6.2016)

Výborná britská odreagovačka se skvělým pilotem. Pilot byl jednoznačně nejlepší dílem, ale i tak si ostatní díly drží příjemnou vtipnost a ponurost. Pochválení hodná je především ta ironie/drsnost vtipů. Zasloužené 4*(2.1.2016)

Dobre sa na to pozerá. Hlavná dvojica je sympatická & šibnutá, vedľajšie postavy sú niekedy klenoty, niekedy len taká výplň. Nikdy by som nepomyslel, že z rodičovského humoru sa dá niečo skvelé vyťažiť. Hodnotené po II.sérii.(13.1.2016)

Je to fajn. Popravdě řečeno moc fajn. První dvě série super, Sharon a Rob ve svých rolích parádní. A hlavně vtipný dialogy, takový ty co už se v dnešní době moc nemusí. Takový ty hodně vtipný... PS: Po třetí sérii pořád skvělé.(31.12.2016)

To je nářez ! Pravý britský, bez servítků, sympatický právě upřímností. Klobouk dolů před scénářem Sharon Horgan a Roba Delaneye.(30.3.2015)

1.séria - 90 % , 2.séria - 95 %(20.8.2015)

Prijemne prekvapenie, velmi dobre sa to pozera. Odporucam aspon skusit ... 1. seria: 75%(17.10.2015)

<< předchozí 1 2