Serou vás nakašírované držky a nereálné dialogy, ať již přepnete, kam přepnete? Leze na vás střednověk a zjišťujete, že jste celé mládí prováleli, prochlastali, proprcali nebo prošňupali, a nyní nemáte nic než vyhnilou nosní přepážku, játra zalitá jantarem a prověšené gonády? Tak právě pro vás je určena Katastrofa. Stejně tak, jestli hledáte frázi, díky které nebudete mít potřebu nakráčet se vyzvracet či si zaomdlévat k porodu svého bejbátka. ,,Viděl jsem porod mého syna a to byla kurva válečná zóna! Víš že se při porodu poserou? Já to viděl. To bych ti fakt nepřál. Nikdy bys jí to neodpustil. To, že uvidíš, jak se malej trol řítí z frndy tvý ženy na vlně hoven... jedna tvoje část jí to bude dávat za vinu". Prostě příběhy čtyřicátníků, co omylem zamění šprcku za další lahev a v následcích dohánějí vše, s čím již nepočítali.(22.10.2017)

Když se nenecháte odradit relativní neatraktivitou hlavních postav a přílišnou britskou TV produkcí, tak si vás to obmotá okolo prstu, zaručuju! Je to příběh dvou čtyřicátníků, kteří se spolu v úvodu prvního filmu vyspí a pak z toho žijou 2 řady a parádně hláškujou, občas se k tomu v cameu přimotá Carrie Fisher a naprosto boží skotská verze Simona Pegga - Mark Bonnar. Opět jsem učůrával smíchy kdykoliv hláškoval. Jestli bych to měl někam zařadit, tak mezi dnes už neprávem zapomenuté Jsem do tebe blázen a Youre the Worst. Ač jsme cca o 10 let mladší, tak to náladu doma vystihuje asi nejlépe. *:D* Ač se to samo bere dost nevážně, tak se to nebojí vážná témata nakousnost. 8/10(4.6.2016)

Famózní start. Vůbec bych se nedivil, kdyby se tu připravovala půda pro regulérní kult. Tolik inappropriate lines z dílny všemožných postav, a tolik inappropriate laughter ode mě... že by ani David Mitchell nestíhal chrochtat blahem. Nebo teda spíš úpět. :) FUCK MENUS!(21.1.2015)

Našlapnutý...ale často to v zatáčkách nebrzdí, takže hrozí, že každou chvíli položíte stroj a nebo přeletíte přes řidítka. Víc mezigendorových fóru, které definitivně oddělují muže a ženy na dva úplně odlišné živočišné druhy, mín obroublých sprosťáren a budu chrochtat blahem. Trol, který připluje na vlně sraček...mě rozsekal snad na půl hodiny.(30.7.2015)

Takhle dobrý pilot jsem už dlouho neviděla. A i když další díly nezvádly udržet tempo toho prvního, pořád to stálo za to. Svižné, vtipné a velké plus za fakt, že komické scény nevyznívaly trapně, jak se až příliš často v podobných seriálech stává. Navíc, ze všech divných komických kamarádů všech možných hlavních hrdinů, Mark Bonnar byl příjemně znepokojivý charakter.(24.2.2015)