Sláva králi Jelimánovi

• USA All Hail King Julien

Série(6) / Epizody(78)

KRÁL JELIMÁN je tady, aby se účastnil totálně jedinečného, totálně úchvatného a totálně šíleného televizního seriálu. Nová skupina fantastických, barvitých charakterů se přidává ke Kingovi a jeho prvnímu důstojíkovi Mauricovi – a nezapomeňme na zcela oddaného Morta – v nejšílenějších dobrodružstvích, které džungle nabízí. (TV Minimax)

Recenze uživatele Tambry1231 k tomuto seriálu (1)

Sláva králi Jelimánovi (2014)

Na tento seriál som sa nechcela velmi pozerať. Julien sa mi v Madagaskaroch a v PoM nezdal velmi sympatický, vždy som ho videla ako sebeckého blázna. Ale kedže mám rada Madagascar, rozhodla som sa pozrieť si pár epizod. A prekvapivo... sa mi to celkom páčilo. Lepšie než som očakávala. Za prvé, Julienová osobnosť. Ano, stále je to, ako som povedala, sebecký blázon, ale trochu milší, v prvom dieli napríklad išiel zachrániť svojich poddaných tak trochu z vlastnej vole. Potom vtipy, ktoré ma možno pobavili viac ako tie z tučniakov. Ale to pre mňa nieje doležité. Potom fakt že sú tu občas morálky. Cliché morálky, ale celkom pravdivé a do života doležité. Oh, a nová ženská lemuria postava- Clover. Neviem prečo, ale zdá sa mi, ako keby mala nahradiť Skippera ( Obidvaja sú tajní agenti, ktorí sú príšerne paranodní ). Aj keď mám Marlene z PoM radšej, Clover sa mi zdá viac ako niekto, kto patrí k Madagaskaru. A aj Mort sa mi tu páči viac ako v PoM a trochu aj Maurice. Aj animácia. A má chytlavú úvodnú pesničku ;) ( Nemám rada rap, ale tá pesnička ma celkom chytila ). Stále uprednostňujem PoM, ale tento seriál má asi tak všetko čo má PoM, možno aj trošilinku viac. ()