poster

Pomsta je má

 • USA

  Reversal

 • USA

  Bound to Vengeance

 • Velká Británie

  Bound to Vengeance

 • Nový Zéland

  Bound to Vengeance

Horor / Thriller

USA, 2015, 80 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • darkrobyk
  ****

  Eve se náhodou dostane ze zajetí a přinutí svého únosce, aby ji zavezl za dalšími vězněnými dívkami, které se rozhodne rovněž osvobodit. Bohužel se při tom chová jako neřízená střela, a tak občas napáchá více škody než užitku. Jelikož moc nepřemýšlí, je jen otázkou času, kdy se něco zvrtne. Má ovšem více štěstí než rozumu, což přirozeně nemusí vydržet až do konce cesty... Čistá oddechovka se spoustou mrtvol, dobrou kamerou, hudbou i triky. Gore není přehnané a přitom vcelku uvěřitelné. Největší problém je v chování hlavní postavy, tudíž jí chvilku fandíte, pak přejete to nejhorší, jak na horské dráze. Scénárista zřejmě během práce občas zahulil.... Objektivně 3*, jednu navíc za to, že film rychle utekl, což se u oddechovek počítá.(14.11.2016)

 • castor
  ***

  Jestli by nebylo snazší sehnat klíčky od dodávky, najít pomoc a o uvězněné dívky by se už postaraly příslušné úřady. Zvlášť když unesená blondýna netuší, zda to násilnické prase vůbec mluví pravdu, zda v tom všem jede samo a do jakých míst jí může zavézt. Rape, revenge. S novodobými exploitation horory se před časem roztrhl pytel. Příběh asi nemá smysl představovat nějak rozšafně. Mladá žena je unesená, na pokraji smrti svého únosce přemůže, pak ale zjistí, že není jediná, koho potkal tenhle krutý osud. Rozhodne se ostatním dívkám pomoc. Slušně natočené, na své poměry slušně zahrané. Ale tak nějak pořád stejné.(7.7.2015)

 • Marceloo
  ****

  Žene sa podarí oslobodiť zo zajatia, ale je uprostred pustiny, tak nemá ako odísť. Prehladá dom a nájde fotky ďalších žien. Dá väznitela na vodítko a ide ich zachrániť. Ženy ale niesú jej podobné, a tak nastanú problémy. Film má dosť predvídatelný záver, ale taktiež je tu pár zaujímavých zvratov, takže u mňa lepší priemer.(6.7.2015)

 • Lacike
  *

  Technicku stranku ma reziser v malicku ale vôbec nepracuje s atmosferou a na nejake budovanie napätia sa z vysoka vykaslal. Film sa strasne zbesile tempo a na nic nie je cas. Jeden zvrat strieda druhy a korunuje to necakany finalny zvrat, ktory by necakal snad len uplny retard. Dost ma srali spôsoby akymi scenarista vymyslal to, aby bola hrdinka neustale sama a vsetky dalsie obete rôznymi imbecilnymi spôsobmi likvidoval. Neskodilo by, keby film spomalil a aspon trochu zapracoval na psychike postav, aby mi neboli vsetci uplne ukradnuti. 2/10.(16.9.2016)

 • zolo23
  ***

  Po desiatich minút som chcel film vypnúť z dôvodu : Väznenej babenke sa podarí uniknúť po tom čo premôže týpka ktorý ju týral a pod., ale opäť staré známe...premôže, ale nedorazý! Koľký krát som to už videl? Nevypol, dal som šancu a film ma začal baviť niečim iným. Z nesympatickej (bože! krajšiu herečku už nevedeli nájsť?) hlavnej hrdinky sa stala pomstychtivá sympatická baba, ktorá nemala problém (SPOILER) zabíjať i dievčatá, ktoré chcela sama zachrániť. Šupaaa!!! Filmík pekne rýchlo odsýpal, nemal kedy nudiť a nebyť toho záveru (prekvapivého? zďaleka nie) ,po koľký krát? Že? Dám aj 4.(21.7.2015)