Reklama

Reklama

Pomsta je má

  • USA Reversal (více)
Trailer 1

Drsný thriller o pomstě vypráví příběh mladé ženy (Tina Ivlevová), která se postaví zákeřnému únosci a uteče ze svého zajetí. Když ale Eve zjistí, že zřejmě nebyla jeho jedinou obětí, podaří se jí odhalit temnou pravdu a rozhodne se vyměnit si se svým zvráceným věznitelem role. Přinutí ho k divoké honičce napříč městem, aby osvobodila ostatní zajaté dívky dřív, než jim vyprší čas. (Cinemax)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (36)

*CARNIFEX* 

všechny recenze uživatele

Potom ako sa Eve podarí oslobodiť zo zajatia šialeného vraha, nadobúda vnútorné presvedčenie, pomôcť ostatným uväzneným ženám. Väzniteľa spacifikuje za pomoci slučky na túlavé psy, pričom postupne prechádza každú z adries, kde by sa mala nachádzať nejedná z plánovaných obetí. Je ale skutočne všetko tak, ako sa na prvý pohľad môže zdať? Snímok má naozaj rýchly spád, takže o prílišnej nude nemôže byť ani reč. Bohužiaľ jedna jediná gore scénka, či klasické výstrely do gebule či krku nezaručia odvrátenie zraku, či dokonca pohoršenie, ktoré by mali dostatočným dôvodom na zaradenie filmu do kategórie horor žánru. Samotné rozuzlenie príbehu prekvapí len málokoho. Nenudil som sa, ale taktiež nevýskam od radosti. Priemerná tuctovka - 50% ()

castor 

všechny recenze uživatele

Jestli by nebylo snazší sehnat klíčky od dodávky, najít pomoc a o uvězněné dívky by se už postaraly příslušné úřady. Zvlášť když unesená blondýna netuší, zda to násilnické prase vůbec mluví pravdu, zda v tom všem jede samo a do jakých míst jí může zavézt. Rape, revenge. S novodobými exploitation horory se před časem roztrhl pytel. Příběh asi nemá smysl představovat nějak rozšafně. Mladá žena je unesená, na pokraji smrti svého únosce přemůže, pak ale zjistí, že není jediná, koho potkal tenhle krutý osud. Rozhodne se ostatním dívkám pomoc. Slušně natočené, na své poměry slušně zahrané. Ale tak nějak pořád stejné. ()

Reklama

Marceloo 

všechny recenze uživatele

Žene sa podarí oslobodiť zo zajatia, ale je uprostred pustiny, tak nemá ako odísť. Prehladá dom a nájde fotky ďalších žien. Dá väznitela na vodítko a ide ich zachrániť. Ženy ale niesú jej podobné, a tak nastanú problémy. Film má dosť predvídatelný záver, ale taktiež je tu pár zaujímavých zvratov, takže u mňa lepší priemer. ()

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Tak sa mladej holčine pripútanej na reťazi podarí oslobodiť a s pomocou doráňaného hajzlíka sa rozhodne nájsť a zachrániť všetky jeho obete na vlastnú päsť. Občas jej to vyjde, občas sa to pokurví, ale aspoň je to dostatočne akčné a zábavné. Otravne pôsobia len časté flashbacky a dosť predvídateľná pointa. Film navyše stojí na trochu chabých základoch, pretože asi každý aspoň priemerne inteligentný človek by na jej mieste zavolal políciu a nesnažil sa hrať na hrdinu. Na jedno pozretie fajn. ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Na Reversal jsem se těšil od prvního traileru a je škoda, že jediný slibný exploitation letos netlačil na pilu. Plusem je krátká stopáž, rychlé tempo, slušná technická stránka a originální vsuvka v žánru. Co však zamrzí je absence gore, je zde pár krvavých průstřelů, ale tohle vidím v každém Korejském akčním filmu a to ještě ve větším rozsahu. Mohlo to být okořeněno i nějakým tím Rapem, možnosti i prostředky zde byly, ale režisér neměl koule. Bavil jsem se, je to slušné a letos rozhodně film patří k lepšímu, ale kroutím hlavou nad promarněným potenciálem. 65% ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama