Když Celal (Kostja Ullman) po delší době potká svou ex-přítelkyni Annu (Jytte-Merle Böhrnsen), šokován zjišťuje, že je již matkou krásné dcerky. Jejich setkání nedopadlo zrovna dobře, hned po něm ale Annu srazí auto a je odvezena do nemocnice s její dcerou ponechanou v kočárku na ulici. Celal se jí ujme a snaží se najít jejího otce, než se Anna zotaví. Vypadá to ale, že se o dítě bude muset postarat on sám se svými dvěma bratry. (hansel97)

hansel97

Já jsem se celkem bavil, i když nebýt hlavních představitelů, tak to nefunguje vůbec. Scénář je takový slaboduchý a veškeré vtipy pramení z provedení trojice bratrů, kteří ale dohromady fungují opravdu skvěle. ()

PoprockCZ

Jeden z mála koukatelných německých filmů. :D Hlavní postavy Turků jsou sympatické a situace ještě přijetelně úsměvné. ()

Jitomirka

Děj je takový prostoduchý, ale padaly tam dobré vtipy, takže jsem se pobavila. Nic víc člověk od komedie ani nečeká. ()

Dams214

Nemecký film o troch tureckých bratoch, ktorí sa po jednej nešťastnej nehode musia postarať o malé dieťa. Veľmi som sa pri tomto filme nasmiala. Večerná oddychovka. ()

mius

tak ja som sa z chuti nasmiala, ako uz dlho nie... prijemna oddychovka, vyborne zahrane, scenar nenarocny, ale mne padol skvele do nôty :-) ()