Hrajeme s Alim (TV pořad)

• Česko

Aliho parťáci

Publicistický / Komedie

Česko, 2015, 26 min

• JamesSi

Dnes ráno mi přišla VHS kazeta. Na kazetě bylo napsáno „Hrajeme s Alim“. Při hledání tohoto názvu na strýčkovi Googleovi to našlo pouze fotky zavražděných koťátek a to mě ihned zaujalo . Ke kazetě byl přiložen vzkaz byla od mého kamaráda se kterým jsem se neviděl už několik měsíců. Ve zprávě bylo: „Drahý Hlasu Nelidu, prosím nepouštěj si přiloženou kazetu. Je to čiré zlo. Už mě to dostalo. Znič to dříve než to dostane tebe, tvůj kamarád, kterého si neviděl několik měsíců a pravděpodobně je mrtvý když tohle čteš, Tom.“. Jelikož jsem byl, ale hrdý vlastník videopřehrávače a mám menší mentální potíže rozhodl jsem se kazetu spustit. Na začátku nebylo žádné intro. Pouze podivná změť grafiky v malování, která zobrazovala muže s kudrnatými vlasy, do kterých někdo střílí. Jelikož moje vlasy jdou kudrnaté měl jsem nahnáno. Video se spustilo a bylo nám představeno několik lidí, kteří vypadali jako směska zombie. Lidé, kteří jsou ve skutečnosti velice vtipný se najedou transformovali v multifunkční kouli čiré nudy. Jako třešnička na dortu tu byl pan Kohák, který imitoval Conana O'Briana, který na rozdíl od něj ví jak funguje humor. Každých deset sekund někdo blýskne mobilem do kamery. Podle mých zdrojů šlo o sabotáž pořadu islámskými teroristy a jestli to byli opravdu oni tak se k nim asi připojím. Celý pořad mi připadal, jako kdybych do domu pozval šest bezdomovců, kteří by mi sebrali konzolový ovladač, nenechali by mě hrát a mezitím by mě osvítili mobilem, a ukradli obě ledviny. Váš uchazeč o místo v ISIS(8.6.2015)

• fummyk

Zkrátím to - hrůza. Naprostá zbytečnost. Radši bych se podíval na díly Walkera ala Chucka Norrise, které jsem viděl několikrát jako malý. Naprostá ztráta času. Moderátoři nepracují vůbec profesionálně, roztřepané hlasy a trapné nezajímavé dialogy... Kameraman by doktorem být nemohl, protože s těma roztřepanýma rukama by ohrozil víc jak několik lidí. Dále nějaké youtube videa, koho to zajímá, ty vole. Akorát to hnusí prima cool, protože je to stanice, kde je aspoň něco zajímavého. Akorát někdo další chce vydělávat na malých dětech, které nevidí profesionalitu a dívají se na lidi, kteří jsou rádoby baviči. Škoda, že jen na internetu.(31.5.2015)

• machonza

Díky masivní kampani na Facebookové stránce COOLu a tomu, že znám Martina Rotu a občas se na něj na YouTube dívám jsem tedy v sobotu zapl telku, abych se na ten zázrak podíval. První dojmy: Nízkonákladový seroš s žádnou pointou, kterému budou vytvářet sledovanost leda nějací známější YouTubeři (které já ale vlastně ani neznám). Celé se to odehrává v místnosti, která má být obývák, ale je velká asi jako dětský pokojíček. V té je na sebe nacpáno asi sedm lidí + host a ti tam hrají hry. Prvním hostem byl Jakub Kohák, který mi přišel, že se vůbec nebavil, naopak se asi sám sebe ptal, co tam dělá. A podobné pocity jsem měl i já. Na co se to sakra dívám? Proč u toho vůbec marním čas? Nemá to ani nějaký příběh, ani vtip, ani nic. Jen se vlastně dívám, jak pár týpků kecá o kravinách a jeden hraje hru. Toto si můžu doma udělat sám a ne se na to dívat v telce. Styděl jsem se před rodiči, že se na to dívám, takže jsem si to radši zapl v mobilu do slůuchátek. Po dokoukání jednoho dílu jsem konstatoval, že to byl naprosto promarněný čas a další šanci tomu už dávat nebudu. Hodnotím odpadem, toto v televizi nemá co dělat.(8.2.2015)

• Jigsaw88

Nemůžu si pomoct, ale musím na tento stupidní pořad reagovat. Ali absolutně nevhodný do tv, žádné charisma, humor na bodu mrazu a uspávací hlas. Holka, která hrála asi leda tak člověče nezlob se, která nemá o hraní ani minimální znalosti, holka která je v pořadu pouze pro okrasu, když promluví (to se jen tak nestává) nedává její vyjadřování prakticky žádný smysl. Ostatní lidi raději ani nekomentuji snad jen Martin s baretem se hodí do pořadu, ať už vyjadřováním tak hlasem. Hodně špatný pokus o vtip a doplnit partu slovákama, aby náhodou slováci nebyli ochuzeni o "opravdu kvalitní zábavu". Jedna hvězda pouze za snahu...(14.3.2015)

• Mijagi

Vrchol trapnosti a bídy, stejně jako 95% toho, co vyprodukuje fenomén youtubing. Myslím, že na party doma u premiantů z matematicko-fyzikální fakulty ČVUT by byla větší zábava, než u Aliho v obýváku. Rozhodně by to mělo úroveň a nepotkali byste tam takovou kreaturu s donutem na krku, jako je cool youtuber vystupující pod přezdívkou Fatty Pillow. Statisíce lajků pod videi tohoto nechutného (nenarážím na jeho tělesné propozice, ale styl vystupování) rádoby baviče jasně ukazuje, že s čím dál tím větší pohodlností lidí dochází i k zjednodušování zábavy. Pořad na toto téma, zaměřené na lidi, jenž to baví a sledující stejné postupy, nemůže být proto nic jiného než totální brak.(29.2.2016)