Hrajeme s Alim (TV pořad)

• Česko

Aliho parťáci

Publicistický / Komedie

Česko, 2015, 26 min

• PetGriDus

Mám rád hry, ale tohle je prostě peklo. Trapnost.(26.4.2015)

• Kryton

Víte, co je průser? Cpát youtube formát do TV. Parta mladých si chvilku hraje hry, u toho kecá o blbostech - ano přesně to, co Vy a My děláme s partou kámošů - a dělá blbiny. Na youtube určitě pořad, který zaujme. V TV to pro svojí malou časovou délku, dramaturgii a amaterismus NEMÁ MÍSTO. Slyšíte dobře > pořad zcela dělaný pro youtube by měl daleko více být na YOUTUBE! Tedy výmysl, že mladé lidi přitahneme od monitoru k televizoru je tak od samého začátku odsouzen k zániku. Je to stejné jako chtít lákat lidi na nealkoholické nápoje do hospody. P.S.: Martin Rota jediné plus. Jo a ještě CTRL+F Martin Rota :-D(11.2.2015)

• ravalah

Vydrzel jsem celych 5 minut. Jako replay mam rad, Zvelebil byl jeste za casu Score taky v poho jako autor, ale tohle je hovadina pro lidi starsi 18 let. A to mi je skoro dvakrat tolik. Tohle je OMYL!(7.2.2015)

• giovanni3

Občas jsme to zahlédl, ale vždy to stálo za .... Ano již nejsem žádný velký pařan, ale rád se podívám na pořad o hrách, ale toto? Minimálně půlku časů se tam řeší hov.a a to v x scénách doslova. Jediné co mě odvrátilo od odpadu je vždy pohledná (ale tupá) holčina na pohovce a to, že tam je alespoň něco o daných hrách. Opravdu slabota. 1z5 ze soucitu.(16.5.2015)

• Korbitch

Neskutečná banda ubožáků.(15.7.2016)