poster

Hrajeme s Alim (TV pořad)

 • Česko

  Aliho parťáci

Publicistický / Komedie

Česko, 2015, 26 min

 • riza-do
  odpad!

  Osobně jsem se na Hrajeme s Alim koukl díky několika YouTuberům. Rozum jsem ale měl nechat v jiné místnosti. Absolutní degradace svéráznosti youtuberů, herní zábavy a koneckonců i televizní zábavy. Pořad obecně nemá moc hlavu sni patu a dost mi připomíná home-video podobně jako Moto cestou necestou, jen z herního večera s pizzou a pivkem. Je mi líto Martina Roty, že se v něčem tak nezvládnutén tak angažuje.(14.2.2015)

 • folkos
  odpad!

  Čirou náhodou jsem na tento odpad narazil u kamaráda, který měl puštěnou televizi. Já osobně se po objevení Netflixu na televizi vůbec nekoukám. Hned první co jsem v seriálu viděl bylo více než sračkoidní a překypovalo to trapností, nicméně stejně jako ten zbytek. Nyní bych rád citoval oficiální popis tohoto seriálu "Hrajeme s Alim je zábavní show pro mladou generaci o tématech, která jsou jim vlastní – YouTube, hry, filmy, moderní technologie – v prvé řadě však humor a zábava." Aha. Z popisu vyplývá, že by seriál měl být zábavný. Ehm, nechte mě se zamyslet. NE! Zábavné to není. To, že si pozvou nějaké známé Youtubery, které stejně neznám, z propadáku rozhodně trhák neudělá. Dle mého názoru je celý koncept seriálu naprosto špatný. Jakýsi snědý Ali, jehož původ je mi nejasný (určitě to ale musí být BOMBOVÝ kamarád), si v každém díle pozve partu dalších lidí k němu do bytu. Dobře, to by ještě šlo. Není to o tom, jací lidé se v seriálu objevují, je to o tom, co říkají a jak se chovají. Možná se snaží být vtipní, to nevím, mně to přijde spíše jako velmi profesionální pokusy o trapnost. Zkrátka, takový humor je pravděpodobně určen pro děti 12 let a mladší (z této věkové kategorie už jsem nějakou dobu pryč). Mimochodem, pro maximální požitek z mého komentáře si prosím nahraďte každé slovo "seriál" za "pseudoseriál", jelikož to mnohem jasněji objasňuje tuto neurčitou videonahrávku. Zapomněl jsem také zmínit, že pro sledování seriálu je vhodné vlastnit nádobu na zvratky a pro méně trpělivé jedince možná revolver.(11.4.2015)

 • Kordus
  odpad!

  Tomáš Zvelebil má úžasnou schopnost spojovat lidi a prodávat své nápady dál. Ale ty výsledky. OMG. Hrát si s kámošema je určitě super, ale vysílat to v TV a v téhle podobě? Potenciál by to mít mohlo, ale zatím ho nevidím. *** EDIT: Po čtyřech dílech - ve třetím problikla jiskřička naděje, ale následující týden ji uhasil kýblem sraček. Už to sleduju spíš ze zvědavosti a lehkého masochismu.(7.2.2015)

 • KeithMaxwell
  odpad!

  Věřím tomu že spolu s Soudkyní Mariou je tohle nejhorší věc která kdy byla natočena. Tenhle pořad dělá z youtuberů naprosté kretény a jediný Martin Rota měl dost soudnosti tohle po pár dílech opustit, přidejte si "hvězdné hosty" (Ektor, Biancu Johnsson, Nicky Tučková + další velmi levní a maximálně trapní hosté) připočtěte maximální trapnost (Orion dal facku Alimu, wow) a máte pořad vhodný pro každého nerozhodného sebevraha.(28.2.2015)

 • Castrator
  odpad!

  Zvelebil přišel do Score, rozesral ho, náklad šel drasticky dolů. proto mě nepřekvapuje, že pořad, ve kterém se toto individuum objevuje, je naprostá katastrofa. Škoda, že se nedržel pálky a míčku, prý dosahoval slušných výsledků a dostáhl to až do nově rodící se reprezentace. Mohli jsme mít o několik kvalitních čísel Score víc a o dva blbé pseudoherní pořady méně.(12.2.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace