poster

Hrajeme s Alim (TV pořad)

 • Česko

  Aliho parťáci

Publicistický / Komedie

Česko, 2015, 26 min

 • Luk Skywalker
  odpad!

  Právě jsem dokoukal dnešní díl (říkali, že sedmý). Co to kurva bylo?! Tomaše Zvelebila znám z herní scény (recenze her), ale co to vymyslel to hlava nebere. Musel bych být zhulený a ožralý, aby se na to dalo s úsměvem koukat. Dnešní host Orion, pokud to neměl ve scénáři, tak gratuluji: dal Alimi přes držku a poslal je do prdele i s jejich nevtipným pořadem. Zdejší obsah bych radil smazat a nahradit nějakým zdejším komentářem, bo představa TV Prima a humoru se značně s realitou rozchází. Jediné na co je pořád "dobrý" jsou WTF momenty resp. jeden velký WTF moment od začátku do konce (nejspíš platí jen pro shlédnutí jediného dílu). Střih byl tak "dramatický", jakoby by ho nečekal ani pan střihač, to byl děs, div, že ty dialogy byly celé. Zajímaly by mě, kdo sleduje ty youtubery, to asi mají pacienti psychiatrie za trest, že moc zlobili nebo podobný podobnému rozumí. Prostě nechápu, jak něco takového může vzniknout a ještě to sponzoruje czc.cz, nejspíš by měli dostat echo do jaké žumpy cpou peníze, ale jestli si to odečtou z daní, tak je to nejspíš jedno.(21.3.2015)

 • Toyotomi
  odpad!

  Těžko se mi hledají vhodná slova... Dobře, jednak je to příklad úpadku české YouTube scény a jednak je to příklad úpadku Prima Cool jako televizní stanice (která už očividně doopravdy neví co roupama...). Nejhorší na tom je, že autoři pořadu jsou schopní vydat jakž takž koukatelný díl a o týden později vypustit něco, u čeho má člověk tendenci zvracet mozek očima. Co se výběru "youtuberů" týče, tak... No, dost dobře nechápu proč se do téhle věci nechal koupit Martin Rota, který obecně platí za inteligentního a schopného jedince a já ho mám jako tvůrce docela rád. Nicméně mě to ani tak moc nepřekvapuje u toho zbytku - ta čtyřka jsou panáci nevalné mozkové kapacity, kteří se zaprodají ke všemu, i kdyby to mělo znamenat propagovat v pekle místní komunistickou stranu... On by ten pořad mohl být kvalitní, problém je v tom, že sází na ten nejnižší typ humoru, co existuje (protože fekální vtípky jsou teď na internetu hrozně cool) a je natočený a sestříhaný takovým způsobem, že i já s kamerou v mobilu a Movie Makerem bych odvedl lepší práci. Fakt je to šmíra, která by moc nefungovala ani na YouTube, natož v televizi. Závěrem bych akorát řekl, že Hrajeme s Alim se prostě musí od základů překopat nebo rovnou zrušit - obyčejně se mi totiž nestává, že bych při sledování nějakého televizního pořadu cítil, jak mi vybuchují mozkové buňky...(3.3.2015)

 • Hashirama
  odpad!

  Opravdu si dnes může každý nesoudný pičus půjčit kameru, pověsit si ji nad hajzl a vysílat v televizi všechno, co se na něm stane? Mamma mia! Nebudu se ptát, kdo s poruchou míchy může sledovat youtubery, kteří se zcela zjevně při natáčení nudí stejně jako divák u TV. Ali Šahram při nulové sebereflexi žije v přesvědčení, že sledovat kohokoliv, jak sedí na gauči, povídá si a hraje, je fakt prima cool sranda.(15.2.2015)

 • maxXxic
  odpad!

  Fattypillow v televizi? To už radši Halinu v kuchyni! A to nemluvím o tom, že tento "pořad" docela sráží renomé populárnímu Re-Play, který jde skoro ve stejný čas a nezasvěcený člověk by mezi těmito "video-herními" pořady nemusel dělat rozdíly. Hrůza, děs... naprosto jsem nepochopil o co jim jde a jakou to má mít cílovku... //Nový "facelift" pořadu tomu nasadil absolutní korunu. Jen mě opravdu zaráží, že Ondra Sokol tak klesl...(1.4.2015)

 • Alpachino
  odpad!

  Myslel jsem si že jsem toho viděl dost. Většinou když vidím nějaký opravdu stupidní pořad, chvíli se dívam a směju se těm lidem, jak stupidní jsou. Ale toto je moc, MOC. Jsem milovník počítačových her a pyšný hráč a toto mě opravdu uráží. Jako o čem to je? Proč to je? Kdo to je? Proč to točej? Jaký je smysl jejich zbytečných životů? a hlavně - Proč je to v televizi?. Otázky na které, obávám se, mi nikdo nikdy neodpoví. Na to se nedá dívat ani jednu minutu. To že hrajou world of tanks a týpek řekne - "Týý jo, hrajem to tady každej díl a tohle je poprvé, co jsme někoho zabili" je opravdu smutné. Poprvé co dávám 0%(8.12.2015)