Ostrov smrti

• USA Devil's Pond (více)

Julianne (TARA REID) už má dost svých rodičů, kteří jí mluví do života. Bez přemýšlení se rozhodne vdát se za svého přítele, se kterým právě začala chodit. Mitch (KIP PARDUE) je v té chvíli přesně takový manžel, jakého si Julianne vždycky představovala. Ale když ji slíbil, že ji bude milovat a starat se o ni, dokud je smrt nerozdělí, myslel to smrtelně vážně. Boj o přežití začíná. (oficiální text distributora)

Shit

Spousta nesmyslnejch debilit a nelogičností sráží tenhle film o několik pater níž než mohl být. Když jsem si je odmyslel tak z toho vyšel slušnej thriler, jenže ty nelohočnosti tam bohužel jsou a je jich opravdu hodně a připadalo mi že tvůrcům bylo jasný jak začít film a jakej konec bude, ale nic mezitim a tak se jenom za každou cenu snažili dostat na konec a šoupali tam kraviny a nesmysli, stačilo jen trochu zamyslet a pozměnit cestu ke konci a hned bych mohl dát víc než 3* a to ještě přidávám 1* za ustřelenou ruku na konci ()

Allien.9

Film je hloupý, obsahuje spoustu nablblých dialogů, obrovské množství chyb (hlavní hrdinka přeplave jezero a než dojde k autu, které nestojí ani sto metrů daleko, tak je dokonale suchá), postavy se chovají naprosto nelogicky, už po prvních deseti minutách je vám jasné, jak se bude příběh vyvíjet dál atd. Ale přes to přese všechno je "Ostrov smrti" neskutečně zábavný a byl by hřích ho přepnout. Je to zkrátka čistokrevné béčko a musí se tak brát. P.S.: "Kouzlo" neztrácí ani po x-tém zhlédnutí. ()

Okara

Opět jdu mírně proti proudu hodnocení. Na film se už dalo dívat díky Taře Reid a až na pár nelogičností a ne úplně povedený závěr jsem si to budování atmosféry s údernou hudbou poměrně užíval. Volba prostředí opuštěného ostrova zkombinovaná se strachem z vody, šíleným manželem, pár hrůznými detaily a lekačkami vytvořila nadprůměrný snímek a proto si opět přisadím. 70% ()

Carcooli

Tady ještě TARA REID váží aspoň 35kg, o pár let později už to je o 15 míň, a tak jsem se rozhodla, že si film pustím, protože se na ni ještě dá dívat. Bohužel její chabý herecký výkon se ukázal i v tomto "hororu" a jejího hereckého kolegu vlastně ani neznám.. snímek pojednává o dvojici novomanželů, kteří se sotva poznali a už se vzdali, a to na truc rodičům. Jak to tak bývá, milující manžel není úplně takový, jak se zdá, Brak. ()

slavushik

"Začína boj o prežitie!" Tak to teda. Boj či to dopozerám do konca, alebo nie... ale ja som to dala! Ale tak vážne? Film s dvoma postavami, z ktorých postava opačného pohlavia ani nie je pekná. A nielenže je tam absencia postáv a dejovej línie, ale aj nezmyselnosť. Totálna nezmyselnosť. Samozrejme, kto by si všimol, že keď preplávam jazero nevyjdem z neho mokrá. Tak možno tá voda bola sucha, nie? A je úplne prirodzené, že keď mám totálne rozbitú hlavu a noha mi uviazla v pasci, tak ja sa postavím, akoby sa nič nedialo. A manželka mi potom strelí do ruky. No zabitý koniec... Nič lepšie som ani nečakala, ale fakt nie. Jedine, čo ma na tomto pobavilo bolo, ako sa hlavná hrdinka uprostred opusteného ostrova, kde nie je žiadna civilizácia a z ktorého niet úniku, pretože sa ešte aj bojí vody. Fakt originálne. Ale ona sa maľuje? Tak toto bolo špičkové. A tak, možno chcela umrieť pekná, alebo sa chcela ešte viac zapáčiť svojmu psychopatickému manželovi. Nechcem byť však krutá, ale moc jej to nepomohlo. Ponaučenie do budúcna: Nikdy neviete, čo sa môže vykľuť z vášho manžela, takže ak by ma niekedy niekto pozval na opustený ostrov, určite si spomeniem na tento film a samozrejme nezabudnem si pribaliť make up a riasenku. A bolo by celkom fajn naučiť sa plávať, aj keď, ak vyleziete z vody suchá, ktovie aký paranormálny jav sa za tým skrýva, možno ani vôbec plávať nepotrebujete :D A poučenie na záver, ak je vám život milý a nechcete sa unudiť smrťou, radšej si ho nepúšťajte. Aj keď možno ako taká kulisa by to nebolo zle. Neviem, variť či piecť som pri ňom neskúšala. V takomto prípade by sa nato možno aj dalo lepšie pozerať, a ak by sa vám obed či koláč podaril, film by možno dostal aj väčšie hodnotenie. ()