Všechny cesty vedou do Říma

• Itálie

Tutte le strade portano a Roma

• Nizozemsko

• Nový Zéland

• Austrálie

• Kanada

Komedie / Romantický

USA / Itálie, 2015, 90 min

Já jsem Claudii Cardinale vůbec nepoznala, no jo no, čas vrátit nelze, ale bábrlince Carmen jsem držela palce, ať to dá až do Říma. A celkově bych jela okamžitě do slunné Itálie a nefrfňala bych jako Summer. Jinak je to filmek ze šuplíku "relaxačky pro emmču". Zhlédnuto v rámci Projekt 52 films by Women(9.3.2016)

Toto sú asi filmy, ktoré mi vedia maximálne zapasovať do mojej nálady. Nebudem tvrdiť, že ide o špičkové dielo, ale "All Roads Lead To Home" je podľa mňa veľmi príjemné pozeranie so sympatickými hrdinami a trošku klišéovitým príbehom, ktorý sa ale dá celkom ľahko sledovať a človek chce vedieť kam sa to vyvinie. Plus musím povedať, že má film veľmi príjemný soundtrack. Všetko čo predpokladáte, že sa udeje vo filme, tak sa reálne naozaj stane a dá sa to predpokladať od A po Z. Ale na druhú stranu chcete vidieť postavy, aby sa ku svojim cieľom dopracovali a dostali ste ten romantický happy-end, ktorý takéto filmy asi aj potrebujú. Ak máte radi filmy tohto typu (ja osobne mám), tak si ho užijete podľa mňa tiež. Hodnotenie: B(24.2.2016)

• Aljak

Ejha, no to bola riadna slabota - od biedneho scenáru, cez excentricky nudné postavy až po "okázalú" pointu. Jeden z tých filmov, na ktoré do týždňa zabudnem a ako spomienka na neho zostane jedine tak tento komentár. Mohli sa s tým lepšie pohrať, lebo potenciál to malo odosť vyšší. Ale tak aspoň zopár scénok a zvratov bolo obstojných, tak aspoň tá jedna hviezdička, keď už nič iné.(16.4.2016)

• Rhod

Miestami to bolo úsmevné, nie však vtipné. Veľmi som sa nepobavil, nehovorím o zasmiatí sa. Sarah sa veľmi snažila dať do toho herectva všetko pre to, aby to vyznelo čo najvtipnejšie a najzábavnejšie, avšak veľmi to nepomáhalo. Nemám rád ani také scény vo filmoch, ktoré majú od reality veľmi ďaleko. Napr. mladá američanka bez problémov šoféruje luxusné auto, pričom v živote za volantom nesedela, zázračne vie po anglicky každý v celom Taliansku, aj na odľahlej pustatine. Film rieši až tri generačné love story, z ktorých všetky tri sú nudné a ako sa dalo čakať, väčšina skončí happy endom. Mňa osobne to nepobavilo, ani nesplnilo moje minimálne očakávania a nudil som sa. Ďalšia obyčajná nič moc "komédia".(4.3.2016)

• sitans

Tak to bylo jak ze špatné argentinské telenovely. Celkem mám rád romantické filmy, ale tato naivita byla hrozná. A to se nezmiňuji o tom, jak americká teenegerka bez řidičáku ovládá Alfu Romeo, ví přesně, kde se otvírá kufr, a že je v něm samozřejmě kanystr. Následně seběhne pro benzín ke starému traktoru a vycucne ho připravenou hadicí. (Hahaha) Další sranda byla, že i chlap s odtahovkou uměl anglicky....(4.3.2016)