poster

První kontakt

 • anglický

  Blink of an Eye

Dobrodružný

USA, 1992, 93 min

Režie:

Bob Misiorowski

Kamera:

David Gurfinkel

Scénografie:

Eitan Levi

Kostýmy:

Rena Eliashiv
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • Wacoslav1
  **

  Je to slabej film beckovy zpracovani by mi nevadilo Pare je tradicne v pohode ale misto toho aby tu bylo vic akce je film plnej tech psychosracek ktery mi navic ani nijak zajimavy nepridou takze je to docela nuda nastesti to ma jenom neco malo pres 80 minut tak se to da vydrzet a semtam aspon nejaka slusnejsi akce se tu najde ale za vic jak za dve hvezdy to nestoji ani nahodou(29.10.2012)

 • Martin741
  *

  Tak tomuto deju sa hovori scenaristicky vykal v plnej nadhere. 5 %(6.4.2013)

 • Ertai
  *

  Béčková stálice Paré hraje Sama Browninga, příslušníka "psychických speciálních sil", takže umí používat telekinezi, strčit si prsty do nosu a uhodnout kde je nepřítel nebo meditovat pod studenou sprchou. Protože má matka "Katie Bakerové, dcerybývalého šéfa CIA" noční můry (!) pošlou na ochranu dcery Parého. Na tábor v Turecku zaútočí teroristi a Browning s Bakerovou pak běhají po lese a v nějakých rozvalinách (kde bylo to "pouštní peklo" z obsahu netuším). V souběžné linii se se ještě řeší nějaké výkupné za Bakerovou, ale protože je scénář hyperdebilní nedává to stejně smysl. Akce je občas tak blbá až je vtipná, což je jediná deviza filmu. Co byste chtěli od režiséra fláků Teror ve vlaku, Panika ve vzduchu a Žralok útočí, žejo.(21.8.2011)

 • Psycho.R
  ***

  Pokud očekáváte béčko jako stehno, tak si to užijete v plný míře.(22.5.2012)

 • Kenji
  ****

  Viem že 4* sú priveľa, ale je to čisto kvôli nostalgii a že si pamätám ako som tento film šúpal na videu stále ´dokola(11.4.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace