Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Britská akademie filmového a televizního umění odměňuje nejlepší audiovizuální díla tuzemské i zahraniční produkce uvedená v Británii v minulém roce. Slavnostní předávání cen BAFTA se bude konat 8. února 2015 v londýnské Královské opeře.
 Britská akademie filmového a televizního umění (BAFTA) podporuje, propaguje a rozvíjí uměleckou tvorbu spojenou s pohyblivými obrázky, tedy film, televizi a video hry. Každoročně odměňuje vynikající a inspirativní výkony kreativců v této oblasti. Charitativní organizace s vedoucím postavením v Británii na uměleckém poli audiovizuálních děl se také stará o to, aby ty nejlepší práce byly zpřístupněny veřejnosti a diváci si je mohli plně vychutnat. Akademie odměňuje nejlepší díla britské i světové produkce, uvedená ve Velké Británii během uplynulého roku. Slavnostní galavečer při příležitosti předávání cen BAFTA se bude konat 8. února 2015 v londýnské Královské opeře. (HBO Europe)

(více)

Recenze (6)

castor 

všechny recenze uživatele

Velmi příjemné, uvolněné, ničím se nezdržující a pohodové předávání cen těm, které máme tolik rádi. Padlo i několik zapamatovatelných proslovů (o kolika takových to můžeme říct třeba v případě tuzemského Českého lva?), typický britský humor potěší, publikum je pozitivně naladěné, večer celkově neruší zaoceánská okázalost. ()

kinderman 

všechny recenze uživatele

Podobné ceremoniály nestojí a nepadají jen s výkonem moderátora. Vždycky je fajn, když se sejde vstřícně naladěné publikum, když ocenění mluví duchaplně (a nehystericky), střihové vsuvky jsou zakomponovány citlivě a je z čeho vybírat, tedy ceny se nevěší na jediný film, který za něco stojí. Ve všech zmíněných ohledech se letošní předávání cen BAFTA povedlo. ()

Hanys_ 

všechny recenze uživatele

Možná fakt o chlup lepší než loni. Fry a jeho popichování s předávajícími mě skoro pokaždé solidně rozchechtalo. Hozená rukavice Oscarům. ()

Nikki.Nikx 

všechny recenze uživatele

Myslím, že přesně takhle by mělo takové předávání vypadat. Svižné, nespadající do nudných výčtů a citových výlevů, a hlavně by mělo být vtipné, což letošní ročník BAFTA naprosto splňuje. ()

Reklama

Reklama