poster

Chicago Med (TV seriál)

Drama

USA, 2015 - 2019, 57 h 43 min (Minutáž: 43 min)

Kamera:

Lex DuPont

Hrají:

Nick Gehlfuss, Yaya DaCosta, Torrey DeVitto, Rachel DiPillo, Colin Donnell, Brian Tee, Marlyne Barrett, S. Epatha Merkerson, Oliver Platt, Laurie Holden, Andre Bellos, Maria Rivera, Stephen O'Reilly, Julie Berman, Taylor Kinney, Monica Raymund, Daniel Craig Baker, Roland Buck III, Jesse Lee Soffer, Jeff Hephner, Brennan Brown, Courtney Rioux, Alex Weisman, Mekia Cox, Garcelle Beauvais, Gregory Alan Williams, Louis Herthum, Kara Killmer, David Eigenberg, Kenneth Choi, Ato Essandoh, Karen Aldridge, Amanda Marcheschi, Paul Ben-Victor, Norman Yap, Daniel J. Travanti, Betty Buckley, Anita Gillette, Branscombe Richmond, Tai'isha Davis, Lawrence Grimm, Elias Koteas, Sophia Bush, Jack Hickey, Robert Gossett, Nora Dunn, Rob Campbell, Eddie Jemison, Zabryna Guevara, Joey Morgan, Amy Morton, Zach Thomas, Kristi Engelmann, Sharon Freedman, Laura Heisler, Erica Hubbard, Jesse Spencer, Eamonn Walker, Samantha Marie Ware, Audi Resendez, Doris Morgado, Morgan Lily, Cara Greene, William R. Moses, Joe Cipriano, Julie Ariola, Caroline Lagerfelt, Larry Pine, Susie Abromeit, Brian Geraghty, Marina Squerciati, Annie Potts, Paul Fitzgerald, Joe Minoso, Christian Stolte, Robyn Coffin, Samrat Chakrabarti, Gregg Henry, Cynthia Addai-Robinson, Matthew Humphreys, Laurence Mason, William Stanford Davis, Angel Desai, Lochlyn Munro, Michael Harney, Ellen Wroe, Jason Beghe, Michael Nathanson, Jason Bradley, Vanessa Martinez, Robert Eli, Jayne Atkinson, Francis Guinan, Howard Hesseman, Lynn Cohen, Frank Whaley, Jennifer Landon, Michael William Freeman, Gus Birney, Sadieh Rifai, Ralph Alexander, Marika Engelhardt, Jerod Haynes, Norm Lewis, Enrique Luis Veguilla, Tim Hopper, Aemilia Scott, Deron J. Powell, Patti Murin, Lorena Diaz, Demore Barnes, Philip Winchester, Russ Panzarella, Norma Kuhling, Kerry O'Malley, Kirsten Fitzgerald, James Vincent Meredith, Scott Morehead, Mia Park, Shay Rose Aljadeff, Beth Lacke, Rachel Melvin, Dexter Zollicoffer, John Lister, Philip Ettinger, Gerald McCullouch, Corbin Bleu, Rebekah Ward, Maurice Demus, Juan Gabriel Pareja, Malcolm McDowell, Ari Morgan, Lisa Beasley, Christopher Wayland Jones, Sarah Wisterman, Puja Mohindra, Jon Bennett, Judy Blue, Hanna Thode, Torian Miller, Cathleen Coyle, Jodi Kingsley, Davide Ishmael, Darrie Lawrence, Arden Cho, Christina Brucato, Sophie Thatcher, Justin McCarthy, Eva Kaminsky, Bruce MacVittie, Ronald L. Conner, Alex Hernandez, José María Mendiola, Alixandra von Renner, Sasha Rossof, Will Rogers, Henny Russell, Jason Gerhardt, Quincy Dunn-Baker, KiKi Layne, Allison Latta, McKenzie Chinn, Michel Gill, Molly Bernard, Heather Headley, Graham Sibley, Yuri Sardarov, Miranda Rae Mayo, Randy Flagler, Bess Rous, Devin Ratray, Kathleen Lawlor, Demetria McKinney, Coburn Goss, Lily Mojekwu, Gino Montesinos, Carlos Gómez, Brooke Smith, Tracy Spiridakos, C.S. Lee, Arnell Powell, Christian Campbell, Anzu Lawson, Grace Ransom, Kayli Carter, Maggie Scrantom, Nate Santana
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • rodier
  ****

  Je to stejny jako vetsina nemocnicich/krimi serialu.. proste prumerna vata s obcasne nadprumernym dejem, kde pokud se vam nelibi prostredi/herci tak vas to bavit nebude. Me to bavi.(3.11.2016)

 • trojkolka
  ****

  A do třetice všeho dobrého jsou tu i doktoři. Líbí se mi to, s postavami jsem se průběžně začala seznamovat již v Chicago PD a v Chicago Fire, je fajn sledovat a poznat je trošku blíž. Nemocniční seriály se mi líbily vždycky. Další plus je provázanost všech tří seriálů více méně i časově a je fajn vídat herce z těch dvou dalších tady v Chicago Med a naopak. Pokud čekáte originalitu, tu tady jistě nenajdete, ale skvělý odpočinkový seriál.(21.5.2016)

 • Žralok
  ***

  Po 1. epizodě: Seriál zatim vypadá docela nadějně. Do rodiny CHICAGO by mohl dobře zapadnout. Uvidíme dále. EDIT: Tak nic. Nuda.(25.11.2015)

 • Pajky3
  ****

  1. série Do třetice (a ne naposledy) to Dick Wolf rozjíždí s partou z Chicaga. Po hasičích a policajtech se na scéně představují doktoři a doktorky. Má to všechny rysy, které obsahují i ostatní seriály této značky a v rozsáhlém obsazení si každý najde své favority. Ať už jde o psychiatra dr. Charlese (mého favorita), dvojici rebelujících hezounů dr. Halsteada a dr. Rhodese, válečného veterána Dr. Choie nebo studentku Reese (mou favoritku). Jasně, bude to brzy stejná soapka jakou nám servíruje Shonda v Grey's Anatomy, ale to vlastně vůbec nevadí a je to přesně to, co od toho čekám. Pokud se vám seriálový svět v podání Dicka Wolfa líbí, tak vám do něj tenhle kousek zapadne naprosto bez Přesto si tu hodinku užijete a určitě vás potěší i propojení s ostatním seriály z Chicaga. *** 2. série Funguje to na mě u Chirurgů a není důvod, aby to nefungovalo i u Chicaga. Nečekám od toho zázraky a děj měnící historii televizních seriálů. Čekám sympatické postavy, které si musí projít nelehkými situacemi a to jak pracovními, tak i osobními. A přesně to mi Dick Wolf a jeho parta dopřávají vrchovatou měrou, takže nemám důvod si stěžovat. Jediné, co se mi nelíbilo, byl ten cliffhanger na konci. To je pěkně ošklivý... 3. série Stejně jako v předchozí sérii to plnilo roli pohodové oddychovky, která navíc dobře doplňuje ostatní Chicaga. Pár zajímavých linek se našlo a každá z hlavních postav je svým způsobem zajímavá a jsem zvědav, kam se posunou. Konec opět přinesl cliffhanger a opět byl v jeho hlavní roli Dr. Charles, akorát tentokrát není v ohrožení života. I tak jsem zvědav, jaké odpovědi to přinese na začátku příštího ročníku.(23.5.2016)

 • Davies182
  **

  PILOT: Napětí vs. melodrama vs. emocionální klišé. Furt to samý dokola. Lékařskému žánru v dnešní knickovské době trestuhodně dochází dech. Anebo mu vlastně už dávno došel, a tak teď jen pomalu dodělává z posledního... Odkojen nejen kompletním Dr. Housem, přesycení se holt po letech konečně dostavilo. Nemám na to a dlouho vyhlíženou chicagskou novinku se vůbec nebojím charakterizovat jako zbytečnou. Nic proti ničemu, svý fandy si to ale najde.(19.11.2015)

 • - Prostředí chicagské nemocnice bylo představeno již v 65. díle seriálu Chicago Fire (od r. 2012). (Borrtex)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace