Hlavní postavou vyprávění je otrlý policejní detektiv Robby Durrell, vyslyší prosbu o pomoc a nechá se najmout tajemnou kráskou Selou, která chce aby našel její ztracenou nevlastní sestru Billy. Vidina lehce nabytých peněz se však začne vytrácet v okamžiku, kdy se společně se svou parťačkou Janette vnoří do světa nočních barů a striptýzových podniků, kde nezvěstná Billy pracuje v ošuntělém nočním baru jako striptérka. Záležitosti kolem případu se začnou komplikovat, protože Sela, žena, která má oči dvou barev Robbymu učaruje a on se do ní zamiluje dřív než zjistí, že zdaleka není tak nevinná, jak se zdála. Navíc se ke slovu hlásí také Robbyho vlastní problémy s lesbickou parťačkou, pervezákem Tomasem a také se svým neschopným bratrem, který se dostal do konfliktu s čínskou mafií a přišel pro výstrahu zatím jen o palec. (oficiální text distributora)

EdaS odpad!

Béčko tak neskutečně dementní, že stojí za vidění. Nuda to rozhodně není. Zdrojem "inspirace" byly tentokrát filmy Johna Woo (rádobyakční scény), Tarantino (rádobyhlášky a filozofování), filmy noir (femme fatale) a kdoví co ještě. Všechny zůčastněné bych poslal vyšetřit na psychiatrii. Sebe ale asi taky, protože jsem od této neskutečnosti nedokázal odtrhnout oči. :o) ()