Ace the Case

• USA Kid Witness (neoficiální název)

silentname

Okey. Tento film je skutočne špatný. Asi nie najhorší, čo som kedy videl, ale aj rodinné filmy by si zaslúžili trošku viac inteligencie a lepší koncept, lebo všetko čo si myslíme, že sa tu stane, sa reálne aj stane. Hlavná hrdinka Olivia je miestami celkom inteligentná a musím povedať, že mladá holka sa aj celkom snaží niečo zahrať, takže dávam jeden malý bod tam. Jej brat je podľa mňa jeden z najhorších bratov, akého som kedy v živote videl a každá scénka s ním je príšerná. Rovnako ako je on príšerný. A jediná pozitívna vec, ktorú urobí na konci nič nezmení. Úvod je viac-menej úplne zbytočný a nič filmu nepridá. Skôr mám pocit, že tam bol len nasilu natlačený. Mama je tu úplne na dve veci, nakoľko je celý čas mimo obrazu a ostatní... Mám pocit, že Mei je tu jediná trošku využitá a aj jej kamoška mi nepríde úplne najhoršia. Hoci na Mei často žiarli a zazlieva jej jej peniaze. Otec Mei má ale celkom vtipnú gorilu, ktorá urobí čokoľvek. A asi najlepšia postava filmu. Zlodusi sú rozdelení na: Hlava, idiot a ten, čo sa zamiluje do svojej obete. Máme to všetko. Nebudem ani viac písať... toto je proste lacné, zle napísané, slabo zrežírované filmové dielo, ktoré si nikto viac ako raz nepustí. A osobne by som doporučil nepustiť to ani raz a radšej sa tomu vyhnúť. Čo ako pozerám väčšina ľudí urobila. Takže je to všetko v poriadku. A držte to tak aj naďalej. Hodnotenie: D+ ()

hygienik

Všetko zle, OMG, vyzeralo to ako Disney channel produkcia. A jedinou skutočne mysterióznou otázkou filmu je, prečo tam hrá Susan Sarandon?? Au! ()