Věž svobody (TV film)

Dokumentární

USA, 2013, 53 min

Kris Liem
  • umbjaz

už se těším, až jednou přestane na světě vládnout politika a lidé si budou říkat pravdu do očí........!!! Dvě hvězdy za architekturu -100% možných bodů za celo hodinové vydírání emocí až do posledního chleba pi*ó!(9.2.2015)

• CANNIBAL

Jen samý drmolení o muzeu a památníku. Tyhle pindy mi stačí ve zprávách, na to ještě nemusím čumět na takovýhle mizerný dokument. Ohledně budovy samotné, je zde informací a zvláště ty technické málo.(9.2.2015)

Poměrně nudný, blahosklonný a emoce vyvolávající dokument o stavbě mrakodrapu (to je ještě v pohodě) a o stavbě památníku (to je ta horší část). Bez toho patosu by to nešlo?!(9.2.2015)

Dokument o budování nové věže místo Dvojčat. Co od toho čekat než spousty technických detailů a taky trochu té historie. To vše jsem dostal i s trochou amerického patriotismu, takže spokojen.(28.3.2015)

• lubospoti

Čekal jsem dokument týkající se architektury. Bohužel v titulcích chybí, že hlavní roli hraje ve snímku patos.(9.2.2015)