Stephanie

Horor / Drama / Fantasy / Mysteriózní

USA, 2017, 89 min

• Morholt

První třetinu nudí poněkud protivná holčička v opuštěném domě a v té druhé se k ní přidají rodiče, ale ani to příliš nepomáhá. Sem tam se tu sice snaží něco strašit, ale bez funkční atmosféry je to k ničemu. Až v závěrečné třetině se začne konečně něco dít a to je zase potřeba uznat, že se je na co dívat. Nicméně na tu otravnou hodinu se zapomenout nedalo. 40%(2.5.2018)

• ricci.s

Nakrútené to nie je najhoršie, ale po atmosfére ani stopy, zľaknúť sa nedá a krvi ani kvapka. Aspoň v závere to trochu ožije a poteší nejakým pekným trikom. Lenže to spomalené tempo bolelo. Navyše za prvú polovicu filmu, v ktorej sa to dievčisko len prechádza po dome a baví sa so svojimi hračkami či rozpráva sama so sebou by som tú hlavnú hrdinku mohol nominovať za najotravnejšiu detskú herečku roka. Fakt by nebolo zlé tento "horor" skrátiť tak o 60 minút.(19.4.2018)

První polovina filmu vůbec neutíká jelikož tam vystupuje pouze jedna postava v podobě malé holčičky, která se ocitla sama doma s mrtvolou v ložnici na kterou chodí řvát, že je to jeho chyba, že umřel atd. Ze začátku mi to přišlo zajímavé, jelikož divák vůbec netuší, co se stalo, proč je holčička doma sama. Poté se začnou dít jakési zvláštní události, které taky mají k hororu daleko. Příchod rodičů do domu film trošku oživí a už se leccos začíná pomalu vyjasňovat.. Nicméně film jako celek, podle mého názoru, nebyl nejhorší, dokoukat se to v klidu dalo, a ve finále to bylo i docela zajímavé. Originální námět. Také je zde velké plus za Franka Grillo a Annu Torv.(17.5.2018)

To jediné pozitívne na tomto filme je až záverečný twist, aj keď samozrejme nešlo o nič svetoborné a dalo sa to čakať. No je vidno, že sa tu premýšľalo. To predtým, čo ja viem, svetlé momenty tu strieda veľká kopa nudy. Tiež to chcelo viac rozvinúť postavu jej brata. Veľmi slabý priemer. 50/100(19.4.2020)

• J*A*S*M

Za začátku na mě docela fungoval fakt, že divák netuší, co se vlastně stalo, že se ta malá blonďatá holčička ocitla sama doma a chová se divně. Cítil jsem se zaujmutý, byť ricci.s má pravdu, že je to dítko mimořádně otravné. Bohužel zaujetí netrvalo moc dlouho, protože s příchodem rodičů na scénu se snímek stává mimořádně čitelným a předvídatelným. Po hororové stránce slabé, po příběhové nakonec taky, byť potenciál v tom námětu alespoň za začátku asi cítit byl. Proto po něm asi Blumhouse sáhnul. Exekuce ale mizerná.(19.4.2018)