Nesmělý svůdník

• Německo

Macho Man

Komedie

Německo, 2015, 95 min

Nevím, jestli se mi hlavní hrdina líbil více jako nesmělý nebo jako frajírek, ale musím říct, že mě dostal, místy jsem se cítila stejně trapně, jako on, a místy jsem se smála tak moc, až mi tekly slzy.. Je to zábavné, praštěné - bavila jsem se.(20.3.2018)

Zajímalo by mě, co diváci čekají od německé komedie. Já v lepším případě tohle. Pobavila jsem se, párkrát se zasmála nahlas a zpříjemnilo mi to odpoledne. Vlastně bych zdejšímu hodnocení měla poděkovat (50%), protože díky němu jsem čekala blbost, kterou budu sledovat jen jedním okem a byla příjemně překvapená.(16.3.2018)

• Ashar

Zdejší obsah je tak vyčerpávající, že už film ani nepotřebuji vidět.(6.12.2016)

Komedie, Německo. Upřímně jsem radši nečekala nic. Na začátku jsem si říkala, že už to snad nebude lepší, možná se to tvářilo jako komedie, ale nebyla. Nakonec jsem byla příjemně překvapená – nádech Turecka, scény, co mě zabavily, romantika level "tohle nemůže skončit jinak, než tak, jak to končí vždy". Fajn filmík na nudný večer!(17.3.2018)

• castor

Vyvětralý námět, který byl pro diváka atraktivní a zajímavý možná v době nadrženého Jima a jablečného koláče, což už je pěkná řádka let. Ač má tenhle německý produkt zběsilou podobu plnou kamerových jízd, střihů a dalších rádoby cool vizuálních veletočů, postrádá humor i jakýkoliv jiný důvod, proč by u něj měl divák vydržet. V případě turecké animátorky jakbysmet.(5.12.2016)