poster

Nesmělý svůdník

 • Německo

  Macho Man

Komedie

Německo, 2015, 95 min

 • Elleannie
  *****

  Nevím, jestli se mi hlavní hrdina líbil více jako nesmělý nebo jako frajírek, ale musím říct, že mě dostal, místy jsem se cítila stejně trapně, jako on, a místy jsem se smála tak moc, až mi tekly slzy.. Je to zábavné, praštěné - bavila jsem se.(20.3.2018)

 • Ashar

  Zdejší obsah je tak vyčerpávající, že už film ani nepotřebuji vidět.(6.12.2016)

 • chrispe
  ****

  Zajímalo by mě, co diváci čekají od německé komedie. Já v lepším případě tohle. Pobavila jsem se, párkrát se zasmála nahlas a zpříjemnilo mi to odpoledne. Vlastně bych zdejšímu hodnocení měla poděkovat (50%), protože díky němu jsem čekala blbost, kterou budu sledovat jen jedním okem a byla příjemně překvapená.(16.3.2018)

 • tyna97
  ****

  Komedie, Německo. Upřímně jsem radši nečekala nic. Na začátku jsem si říkala, že už to snad nebude lepší, možná se to tvářilo jako komedie, ale nebyla. Nakonec jsem byla příjemně překvapená – nádech Turecka, scény, co mě zabavily, romantika level "tohle nemůže skončit jinak, než tak, jak to končí vždy". Fajn filmík na nudný večer!(17.3.2018)

 • castor
  *

  Vyvětralý námět, který byl pro diváka atraktivní a zajímavý možná v době nadrženého Jima a jablečného koláče, což už je pěkná řádka let. Ač má tenhle německý produkt zběsilou podobu plnou kamerových jízd, střihů a dalších rádoby cool vizuálních veletočů, postrádá humor i jakýkoliv jiný důvod, proč by u něj měl divák vydržet. V případě turecké animátorky jakbysmet.(5.12.2016)