poster

Dokonalé opojení (TV film)

 • Kanada

  Chasing the Tiger

  (neoficiální název)
 • USA

  Perfect High

Drama

Kanada, 2015, 85 min

Režie:

Vanessa Parise

Scénář:

Anne-Marie Hess

Producenti:

Tina Pehme, Kim Roberts

Střih:

Austin Andrews

Kostýmy:

Claudia Da Ponte
(další profese)
 • hladovyjelen
  odpad!

  Neberte drogy, zničí vás to!!!!! Natočit film o drogách? Fajn. Natočit film o falešných přátelstvích? Tak jo. O nevkusném a laciném tančení? Proč ne? Ale jelikož to by nebyl dost odpad, musí někdo umřít a musí v tom hrát třeba... Bella Thorne. JO!!! Nejhorší film a byl to takovej cringe. Ach jo.(14.12.2017)

 • castor
  **

  Upravené pro teenagery (kteří nechtějí namáhat mozek) s idealizovanými postavami a bývalou dětskou filmovou hvězdičkou Bellou Thorne, která nechce být roztomilou holčičkou z filmů od Disneyho, ale snaží se prezentovat jako sebevědomá rebelka, která permanentně provokuje a neustále se chce lišit, hraje solidně a pokud to nepřepískne, může to jednou někam dotáhnout. Televizní podprůměr.(22.7.2018)

 • Icewarp
  *

  #PROČ? ...se teď už neobejdou filmy bez toho, aniž by v něm nepadlo alespoň jedno selfie, někdo něco ( jakoukoliv pitomost ) nesdílel a nedělal reklamu plackám na telefonování. Odstrašování je chvályhodné, ale bez "SOCIAL NET" linky by to nedalo ani na krátký dokument. > SHARE Ach jo podruhé.(12.1.2018)

 • gudaulin
  **

  Televizní dramátko o tom, jak nadějná tanečnice prostřednictvím špatných kamarádů a citových zmatků období dospívání k závislosti na heroinu přišla. Film v sobě nezapře, že vznikl na zakázku jako varování před pokušením chemicky si vylepšovat svůj život. Je pro něj typické, že se snaží přizpůsobovat myšlení teenagerů a mluvit jejich jazykem. Jinak lze konstatovat, že na dané téma vznikly mnohem zásadnější filmy s lepším scénářem, režií i obsazením. Celkový dojem: 40 %.(22.7.2017)

 • filipvrbik
  ***

  Vůbec ne špatný film, svůj podíl na její závislosti má nezájem okolí , rodičů, kamarádů a i doktoři se moc nestarali- ale o to tu nejde- je to zajímavá sonda, kam až to může zajít - a ty sociální sítě mi tam nevadili, protože to teď tak je - Bella Thorne skvělá....60%(9.7.2018)