poster

Táta nebo máma (festivalový název)

 • Francie

  Papa ou maman

 • angličtina

  Daddy or Mommy

Komedie / Drama / Romantický

Francie, 2015, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BOURQUE
  **

  Priemerná Francúzka komédia o inak vážnej téme. Niektoré scény podarené ale z celkového hľadiska len slabší priemer s nevýraznými hereckými výkonmi. Osobné hodnotenie: 69% (**) (24.11.2015)

 • flakik
  **

  Po poměrně vydařeném traileru následovalo poměrně velké zklamání. Po Co jsme komu udělali? nastupuje ve Francii i jinde poměrně kontroverzní film. Tady už ale tvůrci šli poměrně přes čáru. Přiotrávení dětí, fyzické násilí páchané na ženách i dětech,... to není k smíchu, ale spíš k pláči. Ve Válce Roseových byl černý humor taky někdy poněkud ponurý, ale pořád se držel určitých hranic. Tady je černý humor až příliš černým a přestává být i vtipným. Navíc dynamická kamera byla v některých místech až příliš rychlá a přerámování dost zmatené. Prostě jedno velké zklamání, na které si asi budeme muset u francouzského komerčního filmu prostě zvyknout.(1.4.2015)

 • hous.enka
  *****

  Výborná francouzská bláznivá komedie s velmi nekorektním humorem,který mi sedl. Rozvod rodičů je pro děti samozřejmě složitý, ale to,co svým dětem připravili tihle rodiče, to prostě musíte vidět.(21.11.2015)

 • julie_mie
  *****

  Nemůžu si pomoct, ale tyhle lehké typicky francouzské komedie miluju. Do toho ještě kombinace Laurent Lafitte a Marina Fois. J'adore! Skvělý nápaditý scénář a výborně fungující chemie protagonistů. Dvojka se mi zdála dokonce ještě o něco lepší.(28.4.2017)