Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Florence a Vincent Leroyovi zvládli všechno se ctí. Práci, svatbu, děti. Dnes se snaží zvládnout rozvod. Když ale oba zároveň získají povýšení, o němž snili, jejich manželský život se mění v noční můru. Od této chvíle už žádné ohledy. Bývalí příkladní manželé si vyhlašují válku. Oba jsou připraveni udělat cokoli, jen aby svěřili děti tomu druhému. (Festival francouzského filmu)

(více)

Videa (5)

Trailer 1

Recenze (5)

julie_mie 

všechny recenze uživatele

Nemůžu si pomoct, ale tyhle lehké typicky francouzské komedie miluju. Do toho ještě kombinace Laurent Lafitte a Marina Fois. J'adore! Skvělý nápaditý scénář a výborně fungující chemie protagonistů. Dvojka se mi zdála dokonce ještě o něco lepší. ()

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Priemerná Francúzka komédia o inak vážnej téme. Niektoré scény podarené ale z celkového hľadiska len slabší priemer s nevýraznými hereckými výkonmi. Osobné hodnotenie: 69% (**) ()

Reklama

flakik 

všechny recenze uživatele

Po poměrně vydařeném traileru následovalo poměrně velké zklamání. Po Co jsme komu udělali? nastupuje ve Francii i jinde poměrně kontroverzní film. Tady už ale tvůrci šli poměrně přes čáru. Přiotrávení dětí, fyzické násilí páchané na ženách i dětech,... to není k smíchu, ale spíš k pláči. Ve Válce Roseových byl černý humor taky někdy poněkud ponurý, ale pořád se držel určitých hranic. Tady je černý humor až příliš černým a přestává být i vtipným. Navíc dynamická kamera byla v některých místech až příliš rychlá a přerámování dost zmatené. Prostě jedno velké zklamání, na které si asi budeme muset u francouzského komerčního filmu prostě zvyknout. ()

hous.enka 

všechny recenze uživatele

Výborná francouzská bláznivá komedie s velmi nekorektním humorem,který mi sedl. Rozvod rodičů je pro děti samozřejmě složitý, ale to,co svým dětem připravili tihle rodiče, to prostě musíte vidět. ()

Galerie (17)

Reklama

Reklama