Florence a Vincent Leroyovi zvládli všechno se ctí. Práci, svatbu, děti. Dnes se snaží zvládnout rozvod. Když ale oba zároveň získají povýšení, o němž snili, jejich manželský život se mění v noční můru. Od této chvíle už žádné ohledy. Bývalí příkladní manželé si vyhlašují válku. Oba jsou připraveni udělat cokoli, jen aby svěřili děti tomu druhému. (Festival francouzského filmu)

Trailer 1

julie_mie

Nemůžu si pomoct, ale tyhle lehké typicky francouzské komedie miluju. Do toho ještě kombinace Laurent Lafitte a Marina Fois. J'adore! Skvělý nápaditý scénář a výborně fungující chemie protagonistů. Dvojka se mi zdála dokonce ještě o něco lepší. ()

BOURQUE

Priemerná Francúzka komédia o inak vážnej téme. Niektoré scény podarené ale z celkového hľadiska len slabší priemer s nevýraznými hereckými výkonmi. Osobné hodnotenie: 69% (**) ()

flakik

Po poměrně vydařeném traileru následovalo poměrně velké zklamání. Po Co jsme komu udělali? nastupuje ve Francii i jinde poměrně kontroverzní film. Tady už ale tvůrci šli poměrně přes čáru. Přiotrávení dětí, fyzické násilí páchané na ženách i dětech,... to není k smíchu, ale spíš k pláči. Ve Válce Roseových byl černý humor taky někdy poněkud ponurý, ale pořád se držel určitých hranic. Tady je černý humor až příliš černým a přestává být i vtipným. Navíc dynamická kamera byla v některých místech až příliš rychlá a přerámování dost zmatené. Prostě jedno velké zklamání, na které si asi budeme muset u francouzského komerčního filmu prostě zvyknout. ()

hous.enka

Výborná francouzská bláznivá komedie s velmi nekorektním humorem,který mi sedl. Rozvod rodičů je pro děti samozřejmě složitý, ale to,co svým dětem připravili tihle rodiče, to prostě musíte vidět. ()