Kushina

Celou dobu to působilo jako nenápadný, ale celkem sympatický film, který neměl sice žádnou akci, krom pár rvaček, ale nenudil. Téměř před koncem se to ale zvrtlo, hlavní hrdinové, kteří nám dělali celou dobu společnost skapou a jediná přeživší, která nejspíše zabila maximálně mouchy plácačkou, tak bere do ruky zbraně a jde si to vyřídit s celým gangem, který ji zabil bráchu a naše hlavní hrdiny... No první půlka sice nudná, ale dobrá, druhá sice akční, ale za to debilní. Suma sumárum 45% ()

Klajnik

Kdyby v úvodní scéně Hirsh vystoupil z auta a pustil se do Zoe, namísto do toho bouchače, tak by z toho hned byl zajímavější film. Navíc by kvůli tý krávě neumřelo tolik lidí. ()

dannyyy

Čekal jsem, že to nemusí být špatný film a nebyl. Na konci ta řežba byla hodně hezky krvavě provedena :-) 80% ()

kaylin

Moderní podání klasiky "Bonnie a Clyde", kde se hrálo hlavně na to, že se vezmou dva zajímaví mladí herci a na nich to bude stát. Emile Hirsch i Zoë Kravitz jsou rozhodně dobrou volbou, ba mám rád. A přesto jsou oba neskutečně nudní, film prvoplánový a rozvoj děje docela očekávaný. Násilí mě tu nebavilo. ()

• Celosvětová premiéra proběhla 18. dubna 2016 na filmovém festivalu Tribeca v New Yorku. (BMW12)
  • Natáčelo se ve městě Zachary (Louisiana, USA). (BMW12)