Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Axelrod dostane tip, že je v jeho firmě zrádce, a úřadu návladního hrozí prozrazení. Connerty čelí morálnímu dilematu a neví, jak zareagovat, což vede ke konfliktu s Chuckem. Ten zatím přehodnocuje své postavení - s Wendy totiž hledí vstříc budoucnosti, v níž by mezi ně nevrážela klín Axe Capital. Když vyšetřování začne zasahovat do Lařinasoukromého života, tajemství z Axovy minulosti postupně vyplouvají na povrch a ohrožují vše, co vybudoval. (HBO Europe)

(více)

Recenze (2)

Kaka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Díl, který zceja jasně a čistě ukazuje, že US attorney je bezpáteřní hovado a systém kolem něj (tedy myšleno státní aparát) je nastavený tak, že vytváří další a další bezpáteřní hovada, kteří jsou vlastně často ještě mnohem horší, než dotyční bad guys. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Osmá epizoda sledovala dvě hlavní dějové linie. V první se vše točí kolem informátora, kterého dokázal úřad návladního umístit do Bobbyho firmy, ta druhá vynáší na světlo Axelrodovo největší tajemství. Vzhledem k tomu, že se jedná o 11. září, očekávám v dalších dílech pořádnou hysterii, hon na čarodějnice, případně lynčování. ()

Reklama

Galerie (9)

Reklama

Reklama