Axe utrpí po nepovedeném obchodu velkou ztrátu v řádech stovek milionů dolarů a obrátí se na Wendy s prosbou o pomoc. Chuck se mezitím snaží získat co nejvíce silných spojenců, kteří by mu v boji proti Axelrodovi pomohli. Lu ucukne před Lařiným návrhem, aby se stala novou šéfkuchařkou v Axe Capital – a vezme svou sestru zpět do staré čtvrti, aby jí připomněla jejich kořeny. Sacker s Connertym mezitím dají vyšetřování Axe Capital k ledu, zrovna když Chuck najde – přímo ve svém vlastním domě - důkaz, který by mohl zachránit jeho případ. (HBO Europe)

Necrotongue

S jedenáctou epizodou přišlo lehké zklamání, předchozí díl mě totiž hodně namlsal, takže jsem čekal něco víc. Pravda, přišlo pár zásadních informací a zajímavých interakcí, ale tempo příběhu výrazně pokleslo a místy jsem se trochu nudil, což je škoda, ale budu doufat, že to byl jen nádech před závěrem první série. ()

Kaka

Doposud nejlepší díl, který psychologickou drobnokresbou rozebírá a mapuje hlavu a myšlenkové pochody podnikatele miliardáře, který zákonitě musí dělat většinu věcí jinak nežli ostatní, když se dostal jinam než ostatní. A scenáristé napsali v podání Axe velmi zajímavou postavu. ()