Axe a Chuck soupeřío věrnost stejného svědka. Taylor jede do Silicon Valley. (SkyShowtime)

LachtanShows

Po skoro měsíci dozrál čas se konečně zase věnovat seriálu o vysokých číslách nejen v byznysu, ale i politice a s tím spjatých i vztahových problémech všech zúčastněných. Konkrétně u jedné osoby, které jsem začal přicházet na jméno, mě ale milostná linka až zděsila. Proto průměr. ()

Kaka

Jestli v této epizodě něco vypíchnout, tak potom jedině prapodivný románek Taylor, kde divák bohužel vidí více, než by bylo opravdu nutné. Jinak je to typická pětka, která vatou a spoustou zbytečných dialogů vyplňuje jinak napínavý začátek a konec této výborné série. ()

Necrotongue

Opět hodnotím nudně a předvídatelně čtyřmi hvězdičkami, ani pátá epizoda neměla na plný počet, ale neměl jsem zároveň důvod ke snížení hodnocení. Znovu jsem se nedočkal nějakého velkého momentu, na druhou stranu musím uznat, že byl děj po celou dobu dostatečně zajímavý. Tvůrci mi připravili i jednu téměř hororovou chvilku, opravdu jsem nikdy netoužil vidět z Taylor víc, než je nezbytně nutné. ()