Axe odhalí past, kterou mu nastražila Taylor. Chuck a Wendy řeší manželské problémy. (SkyShowtime)

Kaka

Taktika jak se sejmout navzájem, aneb do posledních minut není jasné kdo z koho. Trochu přitažené za vlasy a některé kličky jsou podezřele jednoduché, ale tak proč ne. Vzdání holtu kupě mladých a progresivních lidí, kteří mají nějakým záhadným způsobem konexe na nejmocnější lidi ve městě. Což je tak trochu bullshit a zároveň ambiciózní a inspirativní srovnání s mnohdy pokulhávající realitou. ()

Necrotongue

První polovinu čtvrté sezóny uzavřela epizoda, která přinesla hlavně boj o moc na všech frontách. Místy jsem si nebyl jistý, jestli nesleduji seriál o mafii. No, je to vlastně asi ve výsledku jedno. Mocně se intrikovalo, manipulovalo a celkově se piklilo, vytvářely se plány a protiplány, líčily se pasti; tady se fakt nedalo nudit. ()

LachtanShows

Opět skoro bezchybná televizní hodinka, v níž to vře nejen vysokými finančními kecy, ale i nelehkými vztahovými peripetiemi, které ty machinace s nevyslovitelnými sumami tak ovlivňují. Ústřední trojici, která je vepsána za sebou zde ve Hrají, naprosto žeru! ()