Axe dělá velké rozhodnutí. Jak napětí vzrůstá, dostává se Connerty blíže k pravdě. (SkyShowtime)

Kaka

Další přechcávací epizoda, která přesně kopíruje ty předešlé z každého konce dané série. Po stopadesáté to ale už nelze žrát. Tvůrcu používají pořád stále stejné taktiky a postupy a to už by po xté otrávilo i zarytého fandu, natož nezaujatého diváka, dychtící po kvalitní filmařině. Ne že by snad poslední díl nebyl nápaditý, ale zkrátka z leva nebo z prava - nějak už se to dá čekat, od někud to dorazí a to není dobře. Vlastně docela nuda. ()

Necrotongue

Tvůrci seriálu našli určitou šablonu, podle které staví každou sezónu a mně už ten stereotyp začíná štvát. Finále čtvrté sezóny mi nemohlo přinést žádné překvapení, protože jsem viděl všechny tři předchozí řady, a scénáristé opět nezměnili své postupy. ()

LachtanShows

Asi jsme mohli čekat, že Bobbyho nečeká již spořádaný milostný život a že dorazí nějaký zlověstný zvrat, co jsem si ale trochu propálil předem je osud Bryana Connertyho. Úplný závěr slibuje ledaccos, ale zatím nevím, co si o tom mám myslet. ()